Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oooj map sensor z awx na wiele pozwala :evil:

Masz jakiś patent na to :naughty:

ja mam :naughty:

dscn1629lq.jpg

Opublikowano
Dzięki Kowi :wink4:

oooj map sensor z awx na wiele pozwala :evil:

Masz jakiś patent na to :naughty:

Jak byłem na strojeniu to witek mówił o mapie z ARL z pierwszych lat produkcji podobno jest P&P :mysli: i nie trzeba by zmieniac rury plastikowej z gniazdem, no chyba ze pociagniesz orurowanie do kolektora i zrobisz juz gniazdo, wszystko zamontujesz podczas strojenia :good:[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 20:54_________________________________________________

oooj map sensor z awx na wiele pozwala :evil:

Masz jakiś patent na to :naughty:

ja mam :naughty:

dscn1629lq.jpg

ot toto :kox: jeśłi hybryda by mi padła wczesniej zanim sprzedam samochód to do BRD bądź CAHA tez dorzuce taki mapik, bo do seryjnej AWX to nie ma sensu bo ona i tak nie dmuchnie bezpiecznie wiecej jak 1,5bara :tongue4: ta moja podobno wydajna do 1,7 ale pewnie tego nigdy nie sprawdze :decayed:

Opublikowano

wgrzanie w ori rurę jak się nie ma innej :wink4:

ja na taką jak ma Michaś muszę czekać do przyjazdu do PL bo tu nie potrafię namierzyć :)

Opublikowano
  • Autor

oooj map sensor z awx na wiele pozwala :evil:

Masz jakiś patent na to :naughty:

ja mam :naughty:

dscn1629lq.jpg

Mi Wojtek mówił o jakimś mapie w ECU że muszę zmienić :mysli:
Opublikowano

oooj map sensor z awx na wiele pozwala :evil:

Masz jakiś patent na to :naughty:

ja mam :naughty:

dscn1629lq.jpg

Mi Wojtek mówił o jakimś mapie w ECU że muszę zmienić :mysli:

Map sensor siedzi w ECU, tak jak i u mnie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

oooj map sensor z awx na wiele pozwala :evil:

Masz jakiś patent na to :naughty:

ja mam :naughty:

dscn1629lq.jpg

Mi Wojtek mówił o jakimś mapie w ECU że muszę zmienić :mysli:

Map sensor siedzi w ECU, tak jak i u mnie :confused4:

Niestety staruszki tak mają ;( Ale da radę to obejść jakoś. Na pewno coś wymyślę na to :naughty:
Opublikowano

oooj map sensor z awx na wiele pozwala :evil:

Masz jakiś patent na to :naughty:

ja mam :naughty:

dscn1629lq.jpg

Mi Wojtek mówił o jakimś mapie w ECU że muszę zmienić :mysli:

Map sensor siedzi w ECU, tak jak i u mnie :confused4:

Niestety staruszki tak mają ;( Ale da radę to obejść jakoś. Na pewno coś wymyślę na to :naughty:

Dejf-a tuner to obszedł.

Opublikowano
  • Autor

oooj map sensor z awx na wiele pozwala :evil:

Masz jakiś patent na to :naughty:

ja mam :naughty:

dscn1629lq.jpg

Mi Wojtek mówił o jakimś mapie w ECU że muszę zmienić :mysli:

Map sensor siedzi w ECU, tak jak i u mnie :confused4:

Niestety staruszki tak mają ;( Ale da radę to obejść jakoś. Na pewno coś wymyślę na to :naughty:

Dejf-a tuner to obszedł.

Czytałem o tym w jego wątku że jakiś opornik tam wlutował :gwizdanie: Podjadę kiedyś do Wojtka i zapytam czy to bezpieczne itp :naughty:
Opublikowano

ja już się załapałem na ten w rurce :tongue4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek kalkulatorem w zimowej scenerii :kox:

imag0023y.th.jpg imag0022z.th.jpg imag0021jn.th.jpg[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 00:04_________________________________________________Po spotkaniu z barierką na A1 przy 140km/h ;(

zdjcie026x.th.jpg

Opublikowano

Panie nie ma tragedii, jak masz ubezpieczenie to będzie na mody :evil:

Powód do zmiany na LEDy :wink4:

Opublikowano

no widzę że w tym roku każdy ma jakąś przygodę :embarrassed:

Opublikowano

Po spotkaniu z barierką na A1 przy 140km/h ;(

zdjcie026x.th.jpg

toś narobił :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Panie nie ma tragedii, jak masz ubezpieczenie to będzie na mody :evil:

Powód do zmiany na LEDy :wink4:

Ac nie mam i muszę robić z własnej kieszeni albo czaić żeby ktoś mi przywalił lekko w tyłek :naughty:
Opublikowano

no a trza było tak szybko jechać w taką pogodę :cool1:

współczucie, ale tragedii nie ma, wpadnie coś leprzego pewnie :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

no widzę że w tym roku każdy ma jakąś przygodę :embarrassed:

Jakiś pechowy ten rok bo widzę każdy coś rozwala :confused4:

no a trza było tak szybko jechać w taką pogodę :cool1:

współczucie, ale tragedii nie ma, wpadnie coś leprzego pewnie :przebiegly:

Jak na taką prędkość do gówno się stało. Ślizgawki po mieście razem szybki rekami się jednak przydały :decayed: Ledów nie będzie, nie mam funduszy :gwizdanie:
Opublikowano

no widzę że w tym roku każdy ma jakąś przygodę :embarrassed:

Jakiś pechowy ten rok bo widzę każdy coś rozwala :confused4:

no a trza było tak szybko jechać w taką pogodę :cool1:

współczucie, ale tragedii nie ma, wpadnie coś leprzego pewnie :przebiegly:

Jak na taką prędkość do gówno się stało. Ślizgawki po mieście razem szybki rekami się jednak przydały :decayed: Ledów nie będzie, nie mam funduszy :gwizdanie:

Ledy idzie już za 400zł wyrwać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no widzę że w tym roku każdy ma jakąś przygodę :embarrassed:

Jakiś pechowy ten rok bo widzę każdy coś rozwala :confused4:

no a trza było tak szybko jechać w taką pogodę :cool1:

współczucie, ale tragedii nie ma, wpadnie coś leprzego pewnie :przebiegly:

Jak na taką prędkość do gówno się stało. Ślizgawki po mieście razem szybki rekami się jednak przydały :decayed: Ledów nie będzie, nie mam funduszy :gwizdanie:

Ledy idzie już za 400zł wyrwać :naughty:

Niestety mam teraz ubezpieczenie i rozrząd :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.