Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Nie chcę czarnych felg :tongue4:

miałeś fajne BBS'to pogoniłeś :wallbash:

Za małe były :tongue4:
Opublikowano
Nie chcę czarnych felg :tongue4:

miałeś fajne BBS'to pogoniłeś :wallbash:

Za małe były :tongue4:

i h*j ale wyglądały naprawdę mega

Opublikowano

Moim zdaniem bardzo fajne nietypowe felgi, idealnie pasujące do sreberka z pakietem czerń :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tylko kto mi za to zapłaci :gwizdanie: Felgi, dystanse, opony :decayed:

Opublikowano

ale obstawiam że było by mega :naughty:

Opublikowano

na pewno nie mnie niż 500 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kółka naprawdę zacne :kox:

Opublikowano

ujowe, nie ma jak Avusy :kox:

Opublikowano

mi się wcale nie podobają ale zalicytuję

Opublikowano

ujowe, nie ma jak Avusy :kox:

true :kox:

mi się wcale nie podobają ale zalicytuję

i ja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Avusy to bym se na zimę kupił ewentualnie :decayed:

Opublikowano

Avusy to bym se na zimę kupił ewentualnie :decayed:

jak na razie to masz stal - na lato :sarcastic:

a te fele z linka już poszły chyba bo aukcja wycofana

Opublikowano
  • Autor

Avusy to bym se na zimę kupił ewentualnie :decayed:

jak na razie to masz stal - na lato :sarcastic:

a te fele z linka już poszły chyba bo aukcja wycofana

Lepsza stal w zglebionej A4 niż Yaris 1.0 :decayed:
Opublikowano

Avusy to bym se na zimę kupił ewentualnie :decayed:

jak na razie to masz stal - na lato :sarcastic:

a te fele z linka już poszły chyba bo aukcja wycofana

Lepsza stal w zglebionej A4 niż Yaris 1.0 :decayed:

ale napinacz :sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

I h*j bombki strzelił. Pojechałem po koła i kół ni ma :wallbash: Do tej pory k**wa nie wierzę bo wszystko było ok, sprawdziłem wszystko itp a tu nagle taki cyrk :gwizdanie: Przy zakładaniu opony na felgę i pompowaniu orginalna felga ronal/amg pękła :shocked::wallbash: :wallbash:

Opublikowano

I h*** bombki strzelił. Pojechałem po koła i kół ni ma :wallbash: Do tej pory ku*** nie wierzę bo wszystko było ok, sprawdziłem wszystko itp a tu nagle taki cyrk :gwizdanie: Przy zakładaniu opony na felgę i pompowaniu orginalna felga ronal/amg pękła :shocked::wallbash: :wallbash:

czyli pewnie miała jakąś przygodę bo tak sama z siebie przy pompowaniu :no:

Opublikowano
  • Autor

I h*** bombki strzelił. Pojechałem po koła i kół ni ma :wallbash: Do tej pory ku*** nie wierzę bo wszystko było ok, sprawdziłem wszystko itp a tu nagle taki cyrk :gwizdanie: Przy zakładaniu opony na felgę i pompowaniu orginalna felga ronal/amg pękła :shocked::wallbash: :wallbash:

czyli pewnie miała jakąś przygodę bo tak sama z siebie przy pompowaniu :no:

Właśnie kurde wątpie żeby miała przygodę bo oglądałem z każdej strony i nic nie było. Na wyważarce idealne zero bić. Albo jakaś wada albo gość coś źle zrobił :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.