Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aha czyli bedziesz jeździł z granatowym zderzakiem narazie :naughty:

Hehe Kowi zderzak będzie pomalowany :tongue4:
Opublikowano

No to pochwal się co to alusy ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa dzisiaj sobie tak mierzyłem spryski do zderzaka itp i coś mi nie pasowały zaśleki od sprysków. Teraz patrzę po etce a tu mam zaślepki z RS4 :decayed::wallbash: Może ktoś poszukuje naughty mogę się zamienić na poliftowe :gwizdanie:

Opublikowano

Kuźwa dzisiaj sobie tak mierzyłem spryski do zderzaka itp i coś mi nie pasowały zaśleki od sprysków. Teraz patrzę po etce a tu mam zaślepki z RS4 :decayed::wallbash: Może ktoś poszukuje naughty mogę się zamienić na poliftowe :gwizdanie:

RS4 a polift to chyba to samo :gwizdanie:

Opublikowano

A to one sie róznią :shocked: az zerkne na etke[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 23:05_________________________________________________faktycznie etka podaje numer 8D0955259, do dzisiaj byłem przekonany ze to jest to samo :blink:

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa dzisiaj sobie tak mierzyłem spryski do zderzaka itp i coś mi nie pasowały zaśleki od sprysków. Teraz patrzę po etce a tu mam zaślepki z RS4 :decayed::wallbash: Może ktoś poszukuje naughty mogę się zamienić na poliftowe :gwizdanie:

RS4 a polift to chyba to samo :gwizdanie:

Do dzisiaj też tak myślałem bo na forum tak mówili. Ale numery są inne. Niby zaślepka pasuje w otwory itp ale trochę wystyaje z przodu :gwizdanie: Jutro może zrobię fotkę jak to wygląda :wink4:
Opublikowano

nowe w ASO komplet ok 100zł :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Narazie nie ma kasy na zaślepki. k**wa zawsze coś się musi pojebać :wallbash: Koła miały być na jutro a dziś gościu dzwonił że dopiero jutro wysyła :wallbash:

Opublikowano

apropo ceny, bez komentarza

bez_tytu_u.jpg

Opublikowano

apropo ceny, bez komentarza

bez_tytu_u.jpg

taniocha :decayed:

Opublikowano
  • Autor

apropo ceny, bez komentarza

bez_tytu_u.jpg

Ja oddam za 100zł komplet żeby mi stykło na poliftowe :kox:
Opublikowano

apropo ceny, bez komentarza

bez_tytu_u.jpg

Ja oddam za 100zł komplet żeby mi stykło na poliftowe :kox:

wystaw w dziele sprzedam jako RARYTAS :kox:

Opublikowano
  • Autor

Koła już są a więc uchylam rąbek tajemnicy. Powiem tyle że można sobie koło podnosić jak się chce :kox:

IMAG0066.jpg

Opublikowano

Koła już są a więc uchylam rąbek tajemnicy. Powiem tyle że można sobie koło podnosić jak się chce :kox:

IMAG0066.jpg

co to za chu*nia ? :decayed::wink4:

Opublikowano

auto poka, a nie jakieś tam literki :tongue4:

Opublikowano

BTW

niezła fela, chcesz się gdzieś sciagać, że tak na wadze Ci zależy ? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie założone :wstydliwy:

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano
  • Autor

BTW

niezła fela, chcesz się gdzieś sciagać, że tak na wadze Ci zależy ? :wink4:

Ścigać to się nie ma czym i na pewno wtedy bym nie kupował 18-stek. Koło mi się od zawsze podobało a to że jest mocne i lekkie to tylko duże plusy :wink4:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2011, 22:00_________________________________________________Dobra nie będę robił z siebie takiego co od razu nie mierzy czegoś do auta :decayed: Foty jakieś kalkulatorem. Na następny tydzień malowanie zderzaka itp to się cyknie jakąś sesje :gwizdanie:

IMAG0063.jpgIMAG0062.jpgIMAG0069.jpgIMAG0066.jpg

Opublikowano

sam nie wiem :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.