Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to może być?


darooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podczas sprzątania mojego nowego nabytku natknąłem się w nogach pasażera na taką małą płytkę drukowaną z podłączonymi kablami (dziwi mnie ta wtyczka że aż tyle przewodów tam jest) oraz na coś co wygląda jak głośnik?

Płytkę wyciągnąłem z miejsca zaznaczonego na czerwono, kable pozwalają na jakieś 15 - 20 cm. Poprzedni właściciel nic nie wspominał, nie widzę jakiś śrub montażowych po CB radiu lub telefonie... nie mam pojęcia od czego to :mysli:

Proszę o jakieś propozycje. Samochód jak w profilu.

20090725151741.th.jpg 20090725151948.th.jpg 20090725151910.th.jpg 20090725151715.th.jpg

20090725151642.th.jpg 20090725151534.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze dokąd idą przewody od tej płytki.Mi to wygląda na jakiś emulator radia lub coś w tym stylu.Lub może coś od alarmu.

Zlokalizuj gdzie prowadzą przewody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: mi to przypomina centralkę i głośnik od zestawu głośnomówiącego do tel zwłaszcza zdjęcie nr 3 obok szerokiej wtyczki jest gniazdo przypominajace wejście antenowe cos podobnego juz widzialem ale nie jestem pewien na 100%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uwagi, że to może byś głośnik od zestawu głośnomówiącego... sam tak strzelam aczkolwiek nie jest dziwne żeby umieszczać go głęboko w nogach pasażera? To chyba źle słychać rozmówce...

Co do kabli próbowałem dziś tam ręką zobaczyć gdzie to wszystko biegnie... latarką poświeciłem i powiedzieć mogę tylko tyle, że pojedynczy grubszy kabel biegnie w okolice radia tzn. wchodzi gdzieś w te strony radia/przycisków/klimatronika. A przewody z tej wtyczki wchodzą za plastik na pedałami, czyli w zupełnie inne miejsce. Dodam tylko, że auto nie posiada seryjnego alarmu a dorabiany w zewnętrznej firmie immobilizer "Protector BSI" - tylko tyle na pilocie mam napisane. Ale chyba fachowcy od tego nie założyli tego od tak byle jak, byle gdzie, bez obudowy... zresztą sam nie wiem. Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na 3 zdjęcie widać gniazdo od telefonu montowanego fabrycznie w samochodach, więc to na pewno jakaś pozostałość po telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za pomoc. Nie będę już sobie zawracał tym głowy. :)

Głośnik mogę bez problemu zdemontować? Nic mu się "nie pomiesza"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...