Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Nowe felgi


FAZY

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem 16 calowe ,założyłem i jak dla mnie wygląda rewelacyjnie :good: opony już miałem ,więc wyszło nie drogo ,wszelkie dewagacje są już spóżnione bo założyłem i teraz jest po ptakach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamknij wątek, bo będą dalej biadolić,że kupiłeś koła o takim rozmiarze jak miałeś :gwizdanie:

w sumie mogłeś zmienić chociaż na 13tki, ale zmienić :decayed:

Na zakończenie jeszcze jedno zdjęcie Vario 9e00ae8ccc56ceda.jpg bajka :good:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 22:28_________________________________________________Koła Fazegowidziałem już na aucie i jestem zdziwiony, ale dają rade i nie wyglądają na małe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta felga w 17 cali w b5 wygląda bdb widziałem na własne oczy i sam sie zastanawiam nad tym wzorem

ewentualnie poczekam do wiosny bo advanti ma wypuścić nową serie felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta felga w 17 cali w b5 wygląda bdb widziałem na własne oczy i sam sie zastanawiam nad tym wzorem

ewentualnie poczekam do wiosny bo advanti ma wypuścić nową serie felg

nie zastanawiaj się na b5 avant ta fela wygląda masakryczne, jechałem dzisiaj za Fazolem i mówię ci nawet 16 cali daje radę, o 17tu już nie wspominając :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 16 calowe ,założyłem i jak dla mnie wygląda rewelacyjnie :good: opony już miałem ,więc wyszło nie drogo ,wszelkie dewagacje są już spóżnione bo założyłem i teraz jest po ptakach :mysli:

Widziałem i potwierdzam, prezentują się bardzo fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazy nie może chyba zebrać odwagi, więc zrobiłem fotkę z ukrycia, telefonem.. :decayed:

Tak to wygląda :cool1:

54b7e4ec5d16dc61med.jpg

65c57017e10519e3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych nie założy bo wzrośnie spalanie :gwizdanie:,a słyszałem na jednym spocie ,że cyt.( jak spali więcej niż 7 to Gili ma z bańki ) :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoicie mimo, że ciemne felgi wydają się mniejsze. Te również nie wyglądają na 17' przynajmniej na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopcy ale w tym wzorze w tym rozmiarze to dokładnie jak kołpaki, felgi nie są ciemne, front ma ładną polerkę, środek czarny połysk i 3D czerwony pasek w środku, kup sobie pędzelek okrągły, metalową część obciągnij taśmą izolacyjną co by lakieru nie niszczyła do czyszczenia pomiędzy szprychami i środek alkaiczny Karcher RM 806 i rozcieńczaj do mycia no i ściereczkę z mikrofibry :) - wiem co mówię bo tak robiłem - mam nadzieję, że nie wykończysz tych felg po kilku myciach bo fele same w sobie są ;( to łezka wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...