Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?


miki_v6

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazek

pozycyjne tak, 5W

To mi sie podoba, wytlumaczone doglebnie i bardzo ladnie. Dzieki

Pytanie tylko bo nie moge znalezc nigdzie, czy wystepuja zarowki H11 Philips BlueVision bo takie wlasnie chce kupic w soczewki?

I jeszcze jedno, czy do wymiany zarowki w soczewce trzeba wyjac lampe(wtedy strace ustawienie lampy) ? Bo jak chce wyciagnac zarowke to mi przeszkadza zbiorniczek przy lewym blotniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!!!

Miałem zamontowane żarówki Philipsa BlueVision i muszę powiedzic, że jak sex są przereklamowane!!! Według mnie polepsza się widocznośc do ok. +10% max, a efekt niebieskiej poświaty widoczny jest warunkach zupełnej ciemności. Poza tym produkt straszne mało żywotny. U mnie świeciły ok. 6 m-cy i padły obie naraz w tym samym czasie. Cena też niezbyt zachęca do kupna tego produktu ale cóż reklama i antyreklama dźwignią handlu. :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega koniecznie chce byc zauważony na drodze

[ Dodano: 24-04-2007, 20:56 ]

Myślę, że po zmianie przepisów dot. jazdy w dzień na światłach należy do problemu podejśc ekonomicznie, a co za tym idzie nie ma sensu inwestowac pieniedzy w coś nietrwałego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to fajna sprawa i człek z zmianami w aucie czuje się po prostu lepiej ale czy aby na pewno warto..... Hmm!!! poza tym te nasze wspaniałe drogi, które dewastują zawieszenia, układ jezdny a co dopiero małe żarniki w H7 i etc. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega poszedł po bandzie!!! Ja osobiście nie kupiłbym tego pseudo xenonu. Jest uciążliwy dla innych uczestników naszych zniszczonych, waskich i coraz ciaśniejszych dróg, a to już niedługa droga do kolejnej tragedii na drodze. Jak to mówią komunikaty policyjne? "Nadmierna prędkośc, niedostosowanie prędkości do waruków panujących na drodze no i oczywiście głupota ludzka (samych kierujących)" Moje zdanie jest takie za dobry bezpieczny produkt z atestem nie można zapłacic 300 zł. Wolałbym zbierac pieniążki, aż kupiłbym urządzenie "godne zaufania" spełniające kryteria bezpieczeństwa. Musimy pamiętac o jednej sprawie nie jesteśmy sami na drogach są też inni użytkownicy bo kiedy uzmysłowimy to sobie jest czasami już po prostu zapóźno

[ Dodano: 24-04-2007, 21:21 ]

Zwykłe H7 :a4fan:

[ Dodano: 24-04-2007, 21:23 ]

Ja na Philipsah już się przejechałem i dla dobra sprawy nie polecam go innym. Oczywiście są to moje odczucia i mogę byc subiektywny w ocenie produktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem HID ale barwa zarowek w halogenach mi nie pasuje do reszty , mozecie mi powiedziec jakie zarowki zalozyc zeby mi pasowaly do HID 6000K w soczewkach do halogenow H11?

Widzialem cos takiego ale nie wiem co to jest warte?

http://moto.allegro.pl/item222839124_zarowka_xenon_h11_80w_superwhite_5900_kelvinow.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jake żarówki są w tylnej lampie i jaka jest ich moc odpowiednio- postojówka, kierunkowskaz, stop, cofania. Kolega pre_pl ładnie graficznie przedstawił przednią lampe natomiast nie moge znaleźć informacji o lampie tylnej. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie tworzyć nowego tematu, pisze tutaj.

u mnie w A4 światła są jakby słabe. takie moje subiektywne odczucie :wink4:

auto mam rok, żarówek nie wymieniałem więc nie wiem ile tam siedzą. może po prostu "wypaliły" się. wiem ze z przodu są H7 ale teraz kwestia czy można kupić zwykłe H7 (pomijam markę) czy są jakieś specjalne H7 do soczewek? Kiedyś chyba na przykładnie żarówki Philipsa widzialem ten sam model a jednak inny (rozróżnienie na zwykłe i na soczewkowe). Jak to faktycznie z tym jest?

I tak na marginesie. Jaki model polecacie? Coś z Philipsa, Osrama czy może Hella?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...