Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Jakie żarówki w lampach soczewkowych ?


miki_v6

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem 2 komplety tych żarówek OSRAM NB plus i jeden komplet padł w niecałe 6 miesięcy następny wytrzymał ponad 7 jak dla mnie to słaby wynik. Doadam tylko że nie mam żadnego dedykowanego oświetlenia typu led do jazdy dziennej, miesięcznie robię ponad 3tys. km.

Zakupiłem zestaw HID 4300K z przetwornicami slim - polecał mi takie rozwiązanie kolega z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 komplety tych żarówek OSRAM NB plus i jeden komplet padł w niecałe 6 miesięcy następny wytrzymał ponad 7 jak dla mnie to słaby wynik. Doadam tylko że nie mam żadnego dedykowanego oświetlenia typu led do jazdy dziennej, miesięcznie robię ponad 3tys. km.

Zakupiłem zestaw HID 4300K z przetwornicami slim - polecał mi takie rozwiązanie kolega z forum.

Czy przetwornica slim nie zakłuca Ci radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma i nie zakłóca, zamontuje u siebie w weekend to napisze co i jak :) jaki efekt i czy są jakieś minusy takiego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma i nie zakłóca, zamontuje u siebie w weekend to napisze co i jak :) jaki efekt i czy są jakieś minusy takiego rozwiązania

jakie ma kolega slim-y 35W, czy 55W i może ma CB radio :naughty: odbiera bez zakłuceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma 6000K slim-y 35W w passacie z 2003, ma CB radio president i nie ma zakłóceń, ma pełny fis i tez bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kupiłem 6000K 35W (nie slim) i zakłucało mi radio FM, radio CB President działało bez problemu. Pytam ile wat bo słyszałem, że 55W nie zakłuca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw hid 4300K na pokładzie :) świeci ładnie i nie ma problemu ze fis coś wywala :) wszystko jak najbardziej OK

Radio FM bez zmian gra tak samo jak przed montażem xenonów.

CB radio też bez większych zmian, brat ocenił ze minimalnie więcej szumów, ja nie zauważyłem jakieś różnicy znaczącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podesłać linka tych hidow ?

Sam jestem zainteresowany kupnem czegoś dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo takich zestawów na alledrogo wybrałem ten bo sprzedajacy jest z Łodzi i osobiście dowiózł mi zestaw do pracy, wyglądem i jakoscia nie różni się pewnie od innych z przetwornicami slim zestawów hid

Zestaw HID XENON H7 4300K /6000K SLIM mini CYFROWE (3143695087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo takich zestawów na alledrogo wybrałem ten bo sprzedajacy jest z Łodzi i osobiście dowiózł mi zestaw do pracy, wyglądem i jakoscia nie różni się pewnie od innych z przetwornicami slim zestawów hid

Zestaw HID XENON H7 4300K /6000K SLIM mini CYFROWE (3143695087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy ten zestaw jest z canbus-em?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak bo nie wywala błędów odnośnie żarówki spalonej,

pojawiła się tylko sprawa ze czasem (jak narazie 3 razy) po uruchomieniu świateł na fisie wywaliło błąd od hamulca, ponowne uruchomienie rozwiązuje problem, nie wiem w 100% ale chyba to wina hidów ale ekspertem nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś żarówki H7 PHILIPS Blue Vision ???

allegro.pl/h7-philips-blue-vision-ultra-2szt-duo-oryg-w5w-i3263282646.html

Jakie wrażenia i opinie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś żarówki H7 PHILIPS Blue Vision ???

allegro.pl/h7-philips-blue-vision-ultra-2szt-duo-oryg-w5w-i3263282646.html

Jakie wrażenia i opinie???

jeśli w deszczu/mgle masz zamiar jechać to sobie podaruj-tragedia,

poza bielszą barwą strumienia świetlnego nic nie oferują ciekawego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już lepiej kupić zwykłe żarówki, jak wydawać na markowe, a efekt ten sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak bo nie wywala błędów odnośnie żarówki spalonej,

pojawiła się tylko sprawa ze czasem (jak narazie 3 razy) po uruchomieniu świateł na fisie wywaliło błąd od hamulca, ponowne uruchomienie rozwiązuje problem, nie wiem w 100% ale chyba to wina hidów ale ekspertem nie jestem

przerabialem temat wywal to czym predzej bo z czasem bedzie ci sialo bledami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos u siebie te zaroweczki? jesli tak to jak wygaldaja czy nie sa az zotle i jak siweca :)H7 - OSRAM SILVERSTAR 2.0 - 2 x TRWALSZE (3478197013) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam silvera w skodzie i tak samo świeci jak Night Breaker Plus w audicy.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Co powiecie o takich? @ PHILIPS Diamond Vision 5000K H7 NIEOSIĄGALNE ! @ (3577542618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie... Jestem świeżo po zakupienio audicy(pierwsze auto) i mam problem ze światłami, tzn świecą strasznie słabo, że aż musiałem włączać przeciwmieglne aby w miarę dobrze widzieć. Czego to może być wina? mam kupić nowe żarówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...