Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] ile oleju do 1Z


iza123

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze pamietam to chyba 3,5 litra wchodzi. A co do tego oleju to powiem, ze ja bym zalal Mobila a co do lepkosci to skoro chcesz zalac go polsyntetykiem to moze lepiej odrazu syntetyk wlac.

Co dokladnie bylo robione, chodzi mi o ten remont :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas wlewałem mobil s 10/40,bo taki mi wlewal koles w warsztacie,jak sie okazało zrobilem 50 tyś na oleju nie do turbo diesla,teraz kupuje w sellgosie mobil 10/40 turbo diesel-na szczescie nic sie nie stalo- :grin: przynajmniej narazie,10w60 to chyba bardziej do benzyny,litrów w 1z chyba 3,5 l ale nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas wlewałem mobil s 10/40,bo taki mi wlewal koles w warsztacie,jak sie okazało zrobilem 50 tyś na oleju nie do turbo diesla,teraz kupuje w sellgosie mobil 10/40 turbo diesel-na szczescie nic sie nie stalo- :grin: przynajmniej narazie

Ja caly czas jezdze na Mobilu nie przeznaczonym niby do turbo. Wazne zeby spelnial normy jakie fabryka naerzucila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10w60

Taki olej to chyba polsyntetyk. Syntetyk to 5W??? Chyba, ze sie myle to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10w60

Taki olej to chyba polsyntetyk. Syntetyk to 5W??? Chyba, ze sie myle to mnie poprawcie.

to są pełne syntetyki ....

-> http://www.castrol.com/castrol/productdetailmin.do?categoryId=9004977&contentId=7009906

-> http://www.olejesilnikowe.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=50&category_id=4&option=com_phpshop&Itemid=31

jak widac z opisu do mocno obciążonych silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze myslalem, ze 0W to pelny syntetyk, 5W to syntetyk, 10W polsyntetyk i 15W mineralny. Ale widze ze bylem w bledzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze myslalem, ze 0W to pelny syntetyk, 5W to syntetyk, 10W polsyntetyk i 15W mineralny. Ale widze ze bylem w bledzie.

kiedys tak bylo dopoki nie zaczeli wymyslac coraz to nowszych wynalazkow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączając sie do tematu, ile wchodzi do B5 1,8 benz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza do TDI lej tylko pelny syntetyk. :twisted: ja mialem przez chwiel pol i zarowno silnik jak i turbina byly jakies ospale, glosniejsze itd...nawet po nieznanym oleju poprzednim nie ma sie co bac pelnego!! Dobrze sprawdza sie castrol GTD Magnatec

TDI=pełny syntetyk i to przykazanie waro pamietac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze sprawdza sie castrol GTD Magnatec

a ja Castrola nie polecam ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo podrabiaja w polsce najbardziej wlasnie castrola :wink:

no to juz wiemy, ale inne oleje tez podrabiaja. Jak kupisz pewny to masz pewny, a gdzies w szopie to pewnie i lotosa podrabia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polsce to wszystko podrobią olej silnikowy, olej napędowy, benzyne ten nasz naród tak już ma że co się da to podrobi aby się nie narobić a zarobić. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra, castrola nie, ale jak mam możliwość od germańców przywież, to co , brac?? czy jednak mobil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...