Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Panel klimy


macieek

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie dbał tylko w tych samochodach to jest największe dziadostwo jakie w życiu widziałem.

To chyba mamy jakieś inne samochody bo ja mam już przelatane 200 tyś i panel jest jak nowy.

owszem mamy jakieś inne samochody. Ty masz rocznik 2004. W 2003 nastąpiła radykalna zmiana jakości wykonania elementów wnętrza w B6. Czytaj uważniej forum !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

Witam .

Mam takie pytanko .Chciałem wymienić klimatronika . Kupiłem Audi i było w nim zamontowane radio CD satandardowe , wymieniłem je i wsadziłem sobie NAVIGATION PLUS .Oczywiście wymieniłem cała ramke pod ta navi i założyłem jakegoś klimatronika ( poprzedni klimatronik coś szankował i założyłem taki jaki wtedy miałem - bardzo starty ). Teraz chciałem go wymienić .Czytałem wyżej ze mozna go łatwo wyjac ale w moim przypadku górna część kila. trzyma navi wiec chyba trzeba też wyjać ta navi ?? Czy to jest poprostu żle zamontowane ?

Jeszcze mam pytanie dotyczące samego klimatronika . Bo czytałem wyżej ze sa 2 modele . Ja teraz mam bez srebrnego elementu na dole wczeniej gdy było zykle radio był ten srebrny element. Jaki powinien być do navigacji .Pytam , ponieważ pod klimatronikiem mam teraz 1-1.5 cm przerwe . Nie przygladałem sie w innych samochodach ( grzyż nikt nie ma takiej navi) ale czy tak powinno byc ? Czy sa jakieś plastikowe zaslepki do tego ? Czy sam ten srebrny element zapełni ta szpare

Przepraszam za tak wielka ilośc pytań ale jestem w kropce bo nie wiem jaki model klimat. kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale navi musisz wyciągnąć aby wyszedł klimartonic.

Szpara musi być bo tak już jest zrobione.[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 12:57_________________________________________________Nie ma różnicy co do klim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników półśrodków znalazłem cos takiego, http://allegro.pl/klimatronik-audi-a4-b6-b7-panel-klimatronika-i1367611068.html zastanawia mnie jak on okleja wskażniki ktore sie podswietlaja, przeci erz to takie cieniutkie jest..sa magicy na tym świecie, ale odcien chyba mał zblozony do czerni orginału..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej no dobre to jest :decayed: robił ktos? jaki nick ma ten kolega?

zulo

zuloo

czy jakoś tak.Poszukaj jego wątku.Robota dobrze wykonana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...