Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Prośba o numer pompy wspomagania


lukas_ss

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki moze ktos wie jaki jest u mnie numer oryginalu popmpy wspogania chcialbym zakupic nowa bo mi smiesznie wyje jak szybko skrecam w jedna pozniej w druga to nie wyrabia chyba juz :) aa kod silnika to mam AVJ 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno od benzyny bo widze ze masz diesla i kiedys juz tak sie wklepalem bo ktos mi podal numer czesci ja zamowilem przyszla i okazalo sie ze roznila sie jedna cyferka i gzie indziej bylo mocowanie nie pamietam co to bylo ale bylo :) takze chcem sie upewnic a chyba ze akurat jesli chodzi o pompe wspomagania to niczym sie nie roznia benzyna a diesel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno od benzyny bo widze ze masz diesla i kiedys juz tak sie wklepalem bo ktos mi podal numer czesci ja zamowilem przyszla i okazalo sie ze roznila sie jedna cyferka i gzie indziej bylo mocowanie nie pamietam co to bylo ale bylo :) takze chcem sie upewnic a chyba ze akurat jesli chodzi o pompe wspomagania to niczym sie nie roznia benzyna a diesel

obrażasz mnie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, też mam 1.8T i niestety musiałem zmienić pompe, niestety nigdzie ich nie ma (taka z kółkiem alu. na stałe nabitym), w końcu po bezowocnych poszukiwanaich założyłem od 2.5TDi (z odkrecanym kólkiem) i jest wszytko OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te objawy to na pewno pompa? a nie zatarte któreś kółeczko? (sprzęgło alternatora ma podobny objaw przy maksymalnym skręcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieje sie cos takiego ze popmpa jeczy smiesznie tak jak skrecam i autmomatycznie daje gazu a po drugie u mnie kolego to benzyna i chyba nie ma tego sprzegielka jak w dieslach . jak mysliscie regeneracja cos da ile to moze kosztowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisałem wcześniej, mam benzyne 1.8T i założoną pompe od 2.5TDI i wszystko pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...