Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy jednostka 3.0 TDI z przebiegiem 200 tysi jest ok ??


Leman

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówił przed

auto ma być sprawne , czasami samochody z przebiegiem 100k są bardziej wytyrane niż te które nalatały 250k.

Jeśli wszystko sprawne to bierz , wtryski nie psują się z dnia na dzień , jeśli trzyma parametry i będziesz je serwisował to będzie służyło bezawaryjnie.

Jestem tego samego zdania. Jak ktoś dbał do tej pory i będzie dbał o podstawowe rzeczy (przeglądy, wymiany oleju itp. itd) to autko pochodzi jeszcze sporo! Jak tylko przebieg i przeglądy są potwierdzone książką serwisową to jak dla mnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik BKN 204 km

- padajace wtrsyki 6x ok 600-700 zł /szt

- napinacze rozrządu sztuka to koszt w ASO 600 zł brutto

- Dwumas koszt w ASO ok 5 tyś zł

reszta OK :wink4:

Podałeś ceny części bez wymiany :rolleyes:

a do wymiany jednego z tych napinaczy to trzeba silnik wyciągać :wallbash:

Wymiana dwumasa i całego sprzęgła i robota to 5kPLN (mniej więcej rok temu) z czego 3kPLN to sam dwumas .. reszta to faktycznie cena części

Zdaje się że nie kupisz zamienników w kwestii sprzęgła - w IC nie mieli nic do BKNa .. chyb ze się teraz zmieniło.

OT

Leman to tylko moje zdanie oczywiscie ale wydawac ponad 60K na auto z przebiegiem 200 tys :rolleyes: dla mnie to lekka ekstrawagancja.

Ekstrawagancją jest kupienie nowego Fiata lub Reno z silnikiem 1.6 i założeniem gazu za 60kPLN ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że w A6 nie ma silnika BKN :D Pierwszy był 225 KM , mam takiego w firmie i wprawdzie ma tylko 70 tyś km ale nic kompletnie sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstrawagancją jest kupienie nowego Fiata lub Reno z silnikiem 1.6 i założeniem gazu za 60kPLN ...

no wiesz tylko pozniej wszystko do tego reno czy fiata kosztuje 500 zl a nie 5 tys :wink4: , ale to nie moj problem a kazdy mierzy siły na zamiary wedle swojego uznania zreszta jak napisal sam zalozyciel tematu i chyba sam to pozniej doskonale skwitowal

autko sprowadzone ale chyba zrezygnuje ze względu na przebieg jeździ dużo -spokojnie robi 50-60k rocznie i serwisuje w ASO

kto kupi takie naklatane autko za 2 lata... :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko sprowadzone ale chyba zrezygnuje ze względu na przebieg jeździ dużo -spokojnie robi 50-60k rocznie i serwisuje w ASO

kto kupi takie naklatane autko za 2 lata... :mysli: :mysli:

może ktoś rozsądny ;) ... może niedługo handlarze zmądrzeją i będą kręcić liczniki w drugą stronę :D

tyle lat od upadku komunizmu, ostatniego Poldka z Policji wycofano 1go lipca a my ciągle na przebieg patrzymy ;)[br]Dopisany: 07 Sierpień 2009, 12:36_________________________________________________

Tylko że w A6 nie ma silnika BKN :D Pierwszy był 225 KM , mam takiego w firmie i wprawdzie ma tylko 70 tyś km ale nic kompletnie sie nie dzieje.

Temat troszkę mylący [All B7] i pewnie stąd to zamieszanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...