Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Własny interes - APTEKA


adamFox

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie

zamierzam coś własnego otworzyć ... narazie to sa plany ale bardzo wielkie chęci wkoło nich chodza ... mam dość robienia komuś na "portki" a skoro są marzenia jakieś perspektywy to może warto zaryzykować ?? w końcu kto nie ryzykuje ten niema-ale obawa jest największa jak coś niewypali .. a więc do sedna... chodzi mi o otwarcie APTEKI .... ktoś coś wie w tym temacie?? zaczynając od poczatku co mi bedzie potrzebne itd jakieś zezwolenia , nieweim papiery itd itp ... wiem tylko tyle że musze mieć mgr farmacji i tyle jako głównego pracownika

wiadomo pieniążki pójda z banku (pożyczka)0 nast pytanie ile potrzeba mniej więcej na rozkręcenie takiego czegoś

może ktoś coś z podobnej branży coś podpowie albo z własnego interesu jak coś prowadzi co i jak itd itp....

wszelkie podpowiedzi mile widziane

pozdro for...all ... adamFox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz można dostać przy rozkręcaniu swojego biznesu 40 tys zl.

To chyba zależy od regionu. U mnie jest w tym roku 18 tys.

Ja brałem 1,5 roku temu i max dofinansowanie to 13 tys. a kolega z Radomia Tomaszu wziął ciut więcej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz można dostać przy rozkręcaniu swojego biznesu 40 tys zl.

To chyba zależy od regionu. U mnie jest w tym roku 18 tys.

Ja brałem 1,5 roku temu i max dofinansowanie to 13 tys. a kolega z Radomia Tomaszu wziął ciut więcej :wink4:

jezeli to nie tajemnica to jaka firme zalozyles i jak ci sie krecie ten interes??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stanowisku kierownika apteki musisz miec farmaceutę z II stopniem specjalizacji...

Ale sa inne wymogi, powierzchnia, lokal, sanepidy i inne sridy.

Ciezki temat.[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 19:10_________________________________________________http://www.vetpol.org.pl/Projekty%20uchwal%20i%20rozporz/projekt_prleczniczych_03122008.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli to nie tajemnica to jaka firme zalozyles i jak ci sie krecie ten interes??

Handel/ Usługi ( sprzedaż motocykli, skuterów, naprawa, części ect.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stanowisku kierownika apteki musisz miec farmaceutę z II stopniem specjalizacji...

Ale sa inne wymogi, powierzchnia, lokal, sanepidy i inne sridy.

Ciezki temat.[br]Dopisany: 02 Sierpień 2009, 19:10_________________________________________________http://www.vetpol.org.pl/Projekty%20uchwal%20i%20rozporz/projekt_prleczniczych_03122008.pdf

thx za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być właścicielem apteki nie musisz być mgr. kierownikiem apteki musi być magister farmacji z uprawnieniami kierowniczymi czy jak to się tam fachowo nazywa. Możesz też otworzyć punkt apteczny i tak kierownikiem może zostać technik farmacji ale nie wiem czy trzeba mieć aptekę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...