Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] by Allcon


Allcon

Rekomendowane odpowiedzi

zapodaj coś więcej o furce .... no i daj jakieś foto wnętrza .... i wtedy każdy podpowie Ci co zmienić (i na to uważać)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok więc tak: Silnik to 1.9 TDi AWX bez żadnego moda jak na razie ale plany są :) Co do wyposażenia to też nie ma fajerwerków w stylu skóra czy navi ale jest wszystko to co potrzebne. Odkąd kupiliśmy ten wóz (a minął już prawie rok) nie było z nim żadnych problemów. Od chwili zakupu do zrobienia jest przedni zderzak bo poprzedni właściciel kilka dni przed sprzedażą miał małą stłuczkę i w związku z brakiem czasu już tego nie robił. Uszkodzenie nie jest wielkie ale zderzak jest pęknięty i lakier odprysł więc jest taka trochę nieładna buba (na zdjęciach jej nie widać bo Photoshop daje sporo możliwości korekty :> ). Tydzień temu wreszcie się zmobilizowałem, kupiłem nowy zderzak i jest już u lakiernika. Do końca tygodnia powinienem już go zamontować :) Jeśli chodzi o zmiany to przez ten rok nie zrobiłem wiele niestety. Przed zimą na ori felgi 15" założyłem 4 nowe zimówki Yokohama a wiosną kupiłem całe nowe widoczne na zdjęciach felgi 17" z oponami Dunlop SP Sport. O takich drobiazgach jak np nowe wycieraczki nie będę wspominał :tongue4: To tak w skrócie :) Co do zdjęć wnętrza to jak tylko pogoda będzie jakaś bardziej znośna to coś porobię i wrzucę :) Na pocieszenie dodaje jeszcze dwie fotki z soboty po tym jak ze szwagrem przez 6 godzin doprowadzaliśmy auto do wyglądu jak najbliższemu salonowemu :) Po tym zabiegu żona stwierdziła, że to chyba nie nasze auto więc chyba sie udało :)

img1358u.th.jpg img1369e.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o lakier trzeba dbać bo i kolorek ładny :cool1::wink4: wygląda :good:

do tego rejestracja

EEEPPPPPAAAAAAA :decayed: :decayed: :decayed: sory musialem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...