Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 ojca sprzedana.... kupione vw T5 1.9tdi 105ps/ OPINIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc

A6 poszlo do żyda :thumbdown: Ojciec kupil bialego vw T5. Bez szaleństw jezeli chodzi o wyposażenie ale auto jest poszanowane i bezwypadkowe. Nie wiem jak z przebiegiem ale wydaje mi sie ze prawdziwe (160tys) bo gosc zarzekal sie ze on ma maly rodzinny komis i niczego nie kreci bo stracilby firme. To sie okaże...

1.9tdi 105ps (to silnik z passata ? ) wspomaganie, poducha, asr, nowe opony letnie, bardzo poszanowany w srodku, przyszanowany na zewnątrz, drzwi skrzydelka 3 miejsca, zabudowa, nic nie puka, i dobrze przyspiesza az bylem w szoku.

Zna Ktoś te auta? Jak z eksploatacja i bezawaryjnoscia?

Silnik ladnie opala nie kopci itp ale delikatnie halasuje tzw nie od silnika b osilnik ladnie klekocze ale jakby z dwumasy ... ?

Opublikowano

Czesc

bo gosc zarzekal sie ze on ma maly rodzinny komis i niczego nie kreci bo stracilby firme.

tekst roku :polew: :polew:

Opublikowano

silnik niesmiertelny ... reszta jak w T5 ... czysto,schludnie i praktycznie ...

Opublikowano

Troszkę słaby silnik jak na to auto. To jest dostawczak ?

Opublikowano

t5 to juz nie to co t4 czytaj (niedozajerzdzenia) 105 troszku mało kucy :confused4:

Opublikowano

Na dostawczaka 105 KM to sporo. Ja w Trafiku mam 80 KM i daje rade.

Opublikowano
  • Autor

Tak 105ps dostawczy. Pake trzeba obudowac (tzw burty)Naprawe fajnie utrzymany egzemplarz. Cena jak do wysposazenia dosc wysoka uwazam. Ale auto nie bite. Co do przebiegu to sie okaze jak mowilem..... Mocy ojcu wystarczy(tzw do tego co bedzie robic napewno :) ) Jak na mala dzialalnosc budowlana (wykonczeniowka) takie auto jest na wyrost az...

Sluchajcie ten motor to ten sam co w pasku 105ps ? I jeszcze jedno na desce jest kontrolka niezamknietych drzwi. Krancowka do wymiany ? Acha i dodatkowo:

Motor fajnie pracuje (typowy klekot spod vw) ale delikatnie metaliczny dzwiek sie wydobywa jak wciska sie sprzeglo. Dwumasa jzu wypadla ? (slyszalem ze awaryjna)

Opublikowano
t5 to juz nie to co t4 czytaj (niedozajerzdzenia) 105 troszku mało kucy

Aaaa tam słaby, ja mam 90 km w Scudo i tez daje radę... zresztą kolega pisał, że jest w szoku :gwizdanie:

Znajomy ma T4 z jedynym słusznym silnikiem 2.5 TDI (5 garców), niby 102 km a ostatnio jak z nim jechałem to gęba mi opadła jak to zapitala :kox: Do tego silnik 400 tys przebiegu :gwizdanie:

Czy ktoś wie jaki moment ma ten silnik w T4? Bo na necie kurde nie umiem znaleźć :confused4:

Sorki za lekki ot.

Opublikowano
  • Autor

T4 przebija t5 jezeli chodzi o bezawaryjnosc i koszty jednak buda t5 jest bardziej reprezentacyjna. W t5 ten silnik ma chyba 260 niutkow i 105ps. W t4 nie wiem ale jezdzilem i mniej to wciskalo ale fajnie szlo ale ta t5 to zapierd....wiadomo jak sie ja obladuje to gorzej bedzie ale na pustej budzie jak na tak duzy gabarytowo samochod niezle to szlo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.