Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Audi Concert


elmo814

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktos z klubowiczów mial podobny problem ze tylNE glosniki i sub nie graja a graly

wymieniłem radio z beckera 1 din , na concert 2 din i tyl nie gra ,

mam tez adapter, po podlaczenia i zero rezultatu, moze cos jest pozmieniane we wtykach moze jakies piny albo ja zle podłaczylem adapter, ma ktos jakies pomysly??, zdjecia kostek moge podeslac na mail , prosze o pomoc,

czy moze byc tak ze mam system bose ale nie ma oznaczeni na glosnikach ?? a tym samym mam zly adapter?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki sam problem, z tym że ja odkąd kupiłem to auto to tył nie grał. Nie mam pomysłu jak sprawdzić w czym tkwi przyczyna. Nie wiem czy wiesz, że tylne głośniki + sub nie są podłączone bezpośrednio do radia tylko do wzmacniacza, który znajduje się w bagażniku. Może Ci ten wzmacniacz poszedł? Dokłanie nie wiem gdzie on jest w B7. B6 maja go z prawej strony pod tapicerką na wysokości wlewu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlokalizowałem go jest kolo wlewu od srodka w bagazniku , ale czy po odlaczeniu jednego radia i podlaczeni drugiego mugłby sie spalic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacz na nowo "stare" i zobacz czy nadal dziala. Jezeli tak to wina okablowania w nowym. Albo jak masz miernik to sprawdz czy do wzmaka dochodzi napiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam starego radia nie miernika, a pozatym jakos dziwnie kostka w radiu ma polaczone kabelki cos jest poprzerabiane [br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 22:00_________________________________________________

Ja mam taki sam problem, z tym że ja odkąd kupiłem to auto to tył nie grał. Nie mam pomysłu jak sprawdzić w czym tkwi przyczyna. Nie wiem czy wiesz, że tylne głośniki + sub nie są podłączone bezpośrednio do radia tylko do wzmacniacza, który znajduje się w bagażniku. Może Ci ten wzmacniacz poszedł? Dokłanie nie wiem gdzie on jest w B7. B6 maja go z prawej strony pod tapicerką na wysokości wlewu paliwa.

miszel78 i jak uruchomiłes juz tylne glosniki ? ja nadal nie wiem kombinowalem duzop i h...j z tego chyba do jakiegos zakladu car audio pojade[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 16:54_________________________________________________temtam zamykam :) tył uruchomiony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne choc nie wiem czy to pomoze bo w mojej kostce strasznie bylo dziwnie namiesznae z kabelkami, szczesliwym trafem ze tak powiem uruchomily sie glosniki , niebawem dorzuce fotke mojej cudownej kostki , lecz obawiam sie nie nie ma wszytskich funkcji - wyswietlania stacji na fiss- nie mam tez podlaczeni antenowego diver...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne choc nie wiem czy to pomoze bo w mojej kostce strasznie bylo dziwnie namiesznae z kabelkami, szczesliwym trafem ze tak powiem uruchomily sie glosniki , niebawem dorzuce fotke mojej cudownej kostki , lecz obawiam sie nie nie ma wszytskich funkcji - wyswietlania stacji na fiss- nie mam tez podlaczeni antenowego diver...

Czekam na fotki, bo u mnie wciąż cisza z tyłu. Dostałem się do przewodów z tyłu radia i zdaje mi się że mam tam coś namieszane w kostkach mini iso.

Znalazłem taki opis pinów w radiu Concert II:

95_1249975205_thumb.jpg

Jedno co mi działa to podłączenie do fis. Mogę Ci powiedzieć, że steruje tym pin 12 w części C-2.

Nie mam pojęcia jak podłączyć całą część C-1. Mam dwa przewody białe, jeden zielony, dwa brązowe (spięte razem na 1 pin) i jeszcze jeden przewód pomarańczowo-brązowy. Nie wiem którym powinno iść +12V na wzmacniacz (z pinu 6 z radia).

Dodatkowe pytanie: czy jest możliwość, że muszę podpiąć VAG-a i coś tam pozmieniać tak żeby tył zagrał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...