Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gdzie się podziały moje konie [S4 B6]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ponieważ ewidentnie odczuwałem niedobór koni w mojej S4, udałem się na hamownię.

img001.jpg

Jakieś pomysły, skąd taki wynik?

Przypominam fabryka deklaruje 344 KM & 410 Nm. Przebieg mocy i momentu zgodny z fabrycznym, tylko sporo niżej...

Opublikowano

Może przepływomierz zasyfiony :question:

Opublikowano

Diagnoza VAG pokaze co i jak moze przeplywka??moze co innego.... :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

VAG nie pokazuje żadnych błędów.

Opublikowano

nie zawsze pokaże błąd przepływki - jedź do serwisu i niech podmnienią przepływomierze

Opublikowano
  • Autor

A mają przepływomierze na podmianę?

Może lepiej podjechać do Unitronica albo Diagtronica?

Opublikowano

VAG-iem musisz zrobic logi wstawic na forum a tu juz koledzy zinterpretuja co i jak i wszystko bedzie jasne :a4fan:

Opublikowano

Falujący moment, stawiam na przepływomierz.

Opublikowano

najprawdopodobniej przepływomierz, A w serwisie takie rzeczy to mają :biggrin: ale trochę Cię skasują za samo sprawdzenie :bicz:

Opublikowano
A mają przepływomierze na podmianę?

Może lepiej podjechać do Unitronica albo Diagtronica?

Nie ma przepływek na podmiane w ASO. Musisz kupić i jeżeli chcesz mieć gwarancje to oni muszą ją wymienić, kolega Poziek może coś na ten temat powiedziec :cool: W Diagtroniku nie beda mieli takiej przepływki. Jeżeli byłoby odwrotnie to dam Ci znać. Bede u nich niebawem.
Opublikowano
  • Autor

Z rozmów z Kocarem wynika, że te silniki często mają sporo mniej koni, z reguły w okolicach -30 KM. U mnie brak trochę więcej, ale hamownia w Łodzi charakteryzuje się słabym nadmuchem, więc można dodać około 10 KM.

Chciałbym, żeby to była przepływka, ale obawiam się że ten silnik taki po prostu jest :frown:

Opublikowano

Marcin., nie dawałeś czasem ostro w palnik jak jechałeś do Łodzi ?

Opublikowano
  • Autor

pre_pl, zdecydowanie jechałem wolno :smile:

A czy to może mieć jakieś znaczenie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sprawdź jakie masz wartości z przepływki w g/s w Vagu (Block 001) oraz jakie wartosci w Block 032 (drugie okienko - Multiplicative). Jak te ostatnie znacząco odbiegaja od 0% (np. 15%) to pewnikiem walnieta przepływka.

Opublikowano
  • Autor

Żeby sprawdzić wartości to muszę się udać do ASO, a na razie cierpię na brak czasu :cry:

W każdym razie, albo zakładam do niego pełnego Milteka + remap, albo zmieniam na RS6.

Opublikowano
+ remap
by who ?? Jeśli moge spytać ??

Możesz wpaśc do wawy, zrobimy ci logi :twisted:

Opublikowano

W ASO to ci gówno sprawdzą. Takie jest moje zdanie.

Opublikowano
  • Autor
+ remap
by who ?? Jeśli moge spytać ??

Możesz wpaśc do wawy, zrobimy ci logi :twisted:

Albo Kocar albo Unitronic.

Dzięki za propozycje :smile: Ewentualnie gdzie i kiedy?

[ Dodano: 10-05-2007, 17:47 ]

W ASO to ci gówno sprawdzą. Takie jest moje zdanie.

Też się tego obawiam :rolleyes: A kto w takim razie dobrze to zrobi?

Opublikowano

PW

Opublikowano

Musisz zainwestować 100zł w kabelek Vag-Com z Allegro, ściagnąć sobie wersję freeware VAGa-Coma i jazda robić logi !

(zakładam że Laptopa posiada ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.