Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Licznik 260 km/h


Gość pawelmail200

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelmail200

Witam!Mój problem ,a moze to co mnie ciekawi jest licznik jaki mam w swojej A4.Posiadam licznik który ma na predkosciomierzu aż 260 km .Moze nie było by to dziwne tylko tyle ze mam pojemnosc 1.6 . predkosc maxymalna samochodu to 180 i ani nic wiecej.Mam do was pytanie czy faktycznie były montowane liczniki 260 km do audi a4 o poj.1.6 i po co taka sciema???drugą rzecza jest czy predkosc maxymalna 180 to nie jest za mało jak na poj.1.6 być moze posiada jakieś zabezpieczenia które ograniczaja predkosc powyzej 180????prosze o odpis clubowiczów którzy maja ten sam problem.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego problemu ja również posiadam licznik wyskalowany do 260 (pewnie nie bawili się w różne skale i do silników benzynowych wsadzali z wyskalowaniem do 260). Prędkość maksymalna wg. danych producenta wynosi 190 km/h ale co do prędkości nie wypowiem się bo aż tak szybko nie jeżdżę :cool1: podejrzewam, że 1.6 kolo 200 pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można podnieść moc jednostki :) W takim przypadku nadwyżka na prędkościomierzu się przyda :good:

BTW w mojej niuńce też 260 na budziku więc wygląda na to że do wszystkich B6 taką tarczę wrzucali - jeden wariant = oszczędność w kosztach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam do 260 wyskalowany licznik,oj tam 180..na youtube jest filmik jak A4 z silnikiem 1.6 idzie na 218 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze pora zamykać bo znowu zaczną sie historie z życia wziete jak to 1,6 jedzie 240 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...