Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Zgrzyt przy wrzucaniu 4 biegu


deliryk

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie, zawsze gdy szybko wrzuce(zrzuce na) "4", slychac niemily zgrzyt. oczywiscie sprzeglo w podlodze. problem nie pojawia sie przy wrzucaniu innych biegow, co wiecej po odczekaniu 0,5-1s na luzie i dopiero wrzuceniu biegu problem nie wystepuje. biegi ogolnie wchodza lekko i nie naleze do osob ktore sie z drazkiem siluja lub tez wrzucaja biegi strasznie agresywnie...problem sie zaczal stosunkowo niedawno, ale jest w pewnym stopniu irytujacy-zwlaszcza przy wyprzedzaniu. ma ktos jakies pomysly co moze byc nie tak?

p.s. a teraz moze prostackie pytanie, ale odpowiedzi jakos nie zlanazlem- jaka jest roznica pomiedzy B5 AFB a AKN? procz nazwy oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było o tym dużo

użyj szukajki :szukaj:

tak sie sklada, ze szukalem, ale o problemie z pojedynczym biegiem nic nie znalazlem, wiec swoje madrosci zostaw w kieszeni, bo nic to nie wnosi do dyskusji, a do nabijania postow mozesz sobie zalozyc wlasny spam-watek.

@OLO_GDA dzieki za info, czyli teraz bede sie meczyl szukajac jakiegos "specjalisty":<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o 3 więc słabo szukałeś. Bankowo synchronizator, do ciebie należy decyzja czy kupować skrzynię czy wymieniać synchronizator. Ja naprawiałem swoją skrzynkę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada, ze szukalem, ale o problemie z pojedynczym biegiem nic nie znalazlem, wiec swoje madrosci zostaw w kieszeni, bo nic to nie wnosi do dyskusji, a do nabijania postow mozesz sobie zalozyc wlasny spam-watek.

"szukałem" :polew:

proszę: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_zgrzytajaca_trojka-t91149.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_zgrzyty_na_4_biegu-t88599.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada, ze szukalem, ale o problemie z pojedynczym biegiem nic nie znalazlem, wiec swoje madrosci zostaw w kieszeni, bo nic to nie wnosi do dyskusji, a do nabijania postow mozesz sobie zalozyc wlasny spam-watek.

"szukałem" :polew:

proszę: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_1z_zgrzytajaca_trojka-t91149.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ahu_zgrzyty_na_4_biegu-t88599.0.html

no i nie prosciej bylo takiego posta odrazu walnac, a nie rzucac " :szukaj: " co wnosi cale nic do tematu?

grzecznie bym podziekowal i przeprosil za rozgrzebywanie tematu. jak widac nie jestem na tym forum dlugo, wiec wczesniej tych topicow nie widzialem, a nie kazdy wpadnie na pomysl by wpisac fraze "zgrzytajaca trojka", ja akurat wpisalem "zgrzyt przy wrzucaniu" i nie znalazlo ani to zgrzytajacej trojki, ani rzytu podczas wrzucaniA. magiczna literka, a tyle problemu. w kazdym razie dziekuje za linki :good:

moze zle szukalem- wybaczcie, ale co do Twojego podejscia to jestem totalnie anty. nie jest to jedyne forum z ktorego korzystam i korzystalem, ilosc postow nie swiadczy o moim ogolnie rzecz biorac forumowym starzu i dobrze znam ten magiczny 3ci od lewej odnosnik na gorze ekranu. mozesz mi wierzyc albo nie, lecz uzywam go i rozne ciekawe rzeczy mozna znalezc, ale ile mozna spedzic wertujac topici i nie znajdujac tego czego szukasz...a w tym dziale jest ich prawie 1,3k

jestes stalym bywalcem od ponad roku, klepiesz srednio 3,5 posta dziennie i nie moge sie oprzec wrazeniu, ze juz Cie troche znudzilo odpowiadanie na Twoim zdaniem glupie tematy. nie chcesz pomoc - nie klep posta, bo to tylko irytuje. no chyba ze koniecznie chcesz powiekszyc swojego e-penisa smiejac sie z innych. btw 2 topiki to twoim zdaniem "duzo"? o nie, za chwile zlinczujesz mnie jeszcze 2 innymi :naughty:

czasem warto wziac glebszy oddech i przystopowac swoj zapal. a moze lepiej sie jeszcze ze mnie posmiej- to takie dojrzale;> klubowicz "elita" forum

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deliryk uważaj ze słowami bo moderator może dać kropeczkę i wyrzucić Twój wątek do kosza

a tak na przyszłość poza szukajką polecam przelecieć kilka stron wątków w danym dziale

po samych tytułach wątków znajdziesz interesujące Cię rzeczy

jakby ludzie nie szukali tylko zakładali nowe wątki to tak jak napisałeś że jest 1,3k topiców zrobiłoby sie 23,3k

i ucisz nerwy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie unoś sie tak bo antonio ma racje.

w pierwszym poscie dalem Ci odpowiedz na pytanie co sie zepsuło. wystarczyło wpisac w szukajke słowo synchronizator i dostałbys wyniki z których na szybko znalazlem 3 interesujace Cie tematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OLO_GDA

i za ta odpowiedz podziekowalem :hi:

nie pytalem o nic wiecej. to tylko papka, ktora rownie dobrze moznaby odwalic na PW, ale nie byloby takiej dramy :gwizdanie:

odnioslem sie tylko do wypowiedzi antonio (a raczej formy tej wypowiedzi) i jego pozniejszej postawy, bo na wielu zreszta forach sa ludzie ktorzy sie znaja na rzeczy, sledza sekcje regularnie i rownie regularnie rzucaja :szukaj: [kropka], mimo iz znaja odpowiedz, a i czesto nazwy watkow w ktorych pojawial sie problem, czy tez slowo-klucz dzieki ktoremu szukajka mozna znalezc odpowiedz w parenascie sekund, wrzucic linka, podejsc troche bardziej "po ludzku" do sprawy, a nie, ze ja wertuje watki z innymi problemami przez 2-3h po czym zostaje wysmiany.

jest cos takiego jak konstruktywna krytyka(co popieram) i cos co promuje w/w klubowicz(co neguje).

czy naprawde roznicy nie widac?

@antonio

nie wiem gdzie widzisz nerwowa forme wypowiedzi i jakie to straszliwe slowa wysypaly sie spod mojej klawiatury.

poki co tylko Twoje posty kipia infantylizmem. co wiecej, nie czytasz tego co do Ciebie pisze, albo tego nie rozumiesz (zreszta nvm). napisalem, ze szukalem (ze zle to inna sprawa), a ty na to "argument" "jakby ludzie nie szukali tylko zakladali nowe watki [bla bla bla]"- zeby znow nieporozumien nie bylo, masz w tym racje, ale ta odpowiedz do tego co napisalem ma sie jak piernik do wiatraka. moze myslisz, ze to tylko Twoja piaskownica, a ja chce Ci zabrac zabawki i zburzyc swiezo ulepiona babeczke- jesli tak, to mylisz sie w obu przypadkach.

co do moda to usuniecie topicu nie jest glupim pomyslem, skoro sie powtarzam, co wiecej temat malo juz ma wspolnego ze zgrzytajaca czworka i zepsutym synchronizatorem. takze jestem za- o ile jakis to czyta :cool1:

z mojej strony eot.

//flame mode on (moze teraz posmiejemy sie razem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deliryk moim zdaniem powinieneś być pisarzem bo lekkość pióra u Ciebie jest nieprzeciętna. Aż zazdroszczę.

A co do skrzyni i zgrzytającej czwórki to wyjścia są trzy:

1. robić remont skrzyni (drogo)

2. wymienić skrzynię na regenerowaną (trochę mniej drogo)

3. zastosować ceramizer do skrzyń i przyzwyczaić się do zgrzytów (można zastosować tylko wtedy gdy na ciepłym oleju w skrzyni synchronizator nie zgrzyta tj po około 15 minutach jazdy, jeśli dalej zgrzyta to stosowanie go jest problematyczne)

jeśli decujesz się na remont to lepiej szybciej niż później bo opiłki uszkadzają Ci pozostałe synchronizatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...