Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Amorki tył/przód


maestrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktoś z kolegów miał do czynienia z amorkami, których producentem jest amerykańska firma Gabriel, jednak wykonaniem części na europe zajmuje się jej francuska filia (wszystko made in France)?

Nie znalazłem żadnych opinii na temat tych amortyzatorów a cena jest b.atrakcyjna. Na angielsko-języcznych forach znalazłem natomiast raczej dobre opinie na ich temat. Po oględzinach wzrokowych jakość wykonania oceniam na b.dobrą tylko jak z jakością użytkową ??? Może ktoś posiada jakieś doświadczenie i może się nim podzielić.

Dziękuje i pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach anglojęzycznych mają inną nawierzchnię :)

Przez co ich wypowiedzi mogą nie być miarodajne dla naszych warunków drogowych..

Ja nie słyszałem o tej firmie, natomiast wziąłbym pod uwagę to co napisałem powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach anglojęzycznych mają inną nawierzchnię :)

Przez co ich wypowiedzi mogą nie być miarodajne dla naszych warunków drogowych..

Ja nie słyszałem o tej firmie, natomiast wziąłbym pod uwagę to co napisałem powyżej.

Trochę pojeździłem po ich drogach i szczerze mówiąc z całą pewnością mogę stwierdzić, że o ile główne drogi przeltowe i dużą część dróg w mieście mają rzeczywiście nie najgorsze (czyt. dobre ale tylko w większych aglomeracjach) ale nie wszystkie, o tyle pozostałe z całą pewnością wszystkie pozostałe to shit niejednokrotnie gorsze od naszych...

Jeśli jednak ktoś posiada jakieś sprawdzone informację proszę je tutaj umieścić.

Cena jest naprawdę zachęcająca - z hurtowni można mieć w cenie 29e/szt - przód i 16,99e/szt. - tył. Pondadto producent udziela gwarancji na 2 lata lub 322 tys km. - brzmi również zachęcająco choćby dlatego, że zapewniją wymianę każdej jednostki nie uszkodzonej powierzchniowo mechanicznie bez względu czy była zainstalowana w serwisie czy też samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckich forach sa podzielone uwagi odnosnie amortyzatorow Gabriel. Przewaga jednak na korzysc tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mało zdecydowanych mogę powiedzieć po pewnym czasie użytkowania, że generalnie polecam. Amortyzatory spisują się na naszych polskich, dziurawych drogach wzorowo - póki co nic się nie dzieje. Przejechane jakieś 50kk w chwili obecnej. Osobiście nabyłem okazyjnie na wyprzedaży za granicą w cenie 25e/szt. tylko musiałem wziąć 3 komplety :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...