Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lusterko elektrycznie sterowane nie działa.


peter.stansson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dość długiej przerwie :hi:. Od rejestracji na forum do zakupu wymarzonego auta minęło sporo czasu. Właśnie usuwam drobne usterki ze świeżo nabytego wozu. Jednym z mankamentów jest niedziałające lewe lusterko. Silniczki robią dosłownie tylko kilka obrotów, po czym zatrzymują się. Prawe działa w porządku. Proszę doradźcie czy da się dokupić element środka lusterka przedstawiony poniżej na zdjęciach, ewentualnie jak sprawdzić jaki numer posiada owa część w ASO ?

lusterko.jpg

Element, który chciałbym dokupić.

lusterko2.jpg

Po rzucie okiem do środka widać, że lusterko robiło za M2 dla jakichś żyjątek.

lusterko3.jpg

Zbliżenie na domki, może ktoś z forumowych przyrodników będzie wiedział co tam mieszkało.

Planuję również wymianę szkieł obu lusterek na podgrzewane elektrycznie. Możliwe, że najbardziej opłaci się teraz kupić http://egaraz.com/offer,list1,20760,994,o.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-08&utm_content=20760_994 i dokupić szkło prawe. Co sądzicie o oferowanym tu lusterku ?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 21:58_________________________________________________Ok dziś dzwoniłem do ASO we Wrocławiu. Przedstawiony na pierwszym zdjęciu wkład kosztuje 386 PLN. Zamówiłem lusterko z linku.[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 20:37_________________________________________________Lustereczko przyszło migiem. Okazało się, że w środku nieco różni się od tego co miałem, zarówno część aluminiowa jak i ta na zdjęciach wyżej. Po ściągnięciu z forum opisów rozbiórki drzwi dokonałem zamiany pozostawiając z mojego starego jedynie orginalnie pomalowaną część zewnętrzną. Wszystko hula jak należy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...