Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pięknie porezane - klasa :good:

Opublikowano
  • Autor

dziękuję za miłe opinie :hi:

Opublikowano

e no Marian ale kiere wsadziłeś :kox: :kox: Wiosna idzie wszyscy się zbroją :polew: :polew:

:good: :good:

Opublikowano

retrikal oooo kurna , wyglada zazjebiscie :blink: , to moj ulubiony kolor audi zwlaszcza jak jest w czarnej optyce , a do tego te matowe felgi :blink: u mnie wygladaly srednio ale tu rewelka , jedne czego nie jestem pewien to zerzaka od S,ki , ja uwazam ze ten s-line jest zdecydowane fajniejszy.Klasa auto !

Opublikowano
  • Autor

Wiosna idzie wszyscy się zbroją :polew: :polew:

a ty się chcesz rozbroić???????? ciekawe jakie plany w główce.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

turdzi - a dziękuję dziękuję... taką miałem wizję od kiedy wyszło, że łykam audiolkę w takim kolorze.... hehehe

a z tym zderzakiem, to też co raz bardziej się mam ku s-line... boję się że S-ka zginie w tym kolorze, zwłaszcza z czarną ramką dolnego grilla....

a i s-line dostępniejszy na rynku wtórnym :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

retrikal zginie nie zginie , S-line jest zwyczajnie ladniejszy i agresywniejszy , zreszta 1.9 w S-linie bylo ale Ski z dieslem nie bardzo :wink4: ale i tak auto na prawde klasa , ni i kreski ma piekne przede wszystkim wiec tez musi jezdzic fajnie :cool1:

Opublikowano

Kurde. Jakby mi ktoś opisał tą furke, to bym powiedział, że ni fu fu. Nie może to pasować.

Jak zobaczyłem fotki, to się zaśliniłem :slina:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Bardzo , bardzo podoba mi się ten dizel :naughty::decayed:

Opublikowano

Bardzo fajne audi! I rejestracja DKL (też mam taką :evil: )

Kierownica jest super, marzy mi się ona, ale... koszta mnie odstraszają!

Opublikowano

siema Marcin, furka spox :naughty: co do springów :good: , jesli dalsze mody to polecam ci pakiet s-line zderzak przedni + tylni na 2 koncówki fajnie furka sie bedzie prezentowac zakładaj to co ja (te zderzaki +wydech od 2.5TDI) i bedzie :kox: kolor auta masz fajny na taki wlasnie chciałem malowac , moze nastepna audi bedzie w takim hehe. trzymaj sie , i powodzenia z modami do uslyszenia, pozdroooo!!

Opublikowano

Bardzo ładne Audi :) Widać, że zadbana i dopieszczona - tak trzymaj! Swoją drogą felgi masz genialne... :hi: Ogólnie samochód na wielki + :good: Pozdrawiam!

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

Fele pasują do tego koloru kosmicznie :kox:

Ciekawe jak wyglądałyby przy moim sedanie :mysli:

Co dozderzaków to proponuje tylko i wyłacznie s-line, jest o niebo ładniejszy od S4

Opublikowano
  • Autor

dziękuję, dziękuję Panowie za wszystkie opinie.... :notworthy: :notworthy:

decyzja zapadła już co do s-line`a... kwestia czasu :gwizdanie:

szukam coś, ale większość jest pod spryski do ksenonu i nie wiem czy kupić samą dokładkę i rezać czy szukać zderzaka kompletnego bez sprysków... ktoś się orientuje jakie są ceny kratek bocznych do s-line ?

Opublikowano
  • Autor

a dolna kratka ile ? koło 350zł gdzieś mi się o wzrok obiło :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w końcu udało mi się znaleźć więcej czasu dla swojej niuńki...od jakiegoś czasu latam już z przodem s-line, ciężko było strasznie upchnąć cooler-chinola, do tego listwy poszły w kolor...

efekty można zobaczyć na fotkach... polecam otworzyć większą rozdziałkę..

industrial4.jpg

industrial3bw.jpg

industrial6.jpg

industrial2bw.jpg

Opublikowano

Jakie rozmiary FIMC'a?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.