Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] 18`BBS CH, BRD, FMIC, jeszcze tylko tył...


retrikal

Rekomendowane odpowiedzi

e no Marian ale kiere wsadziłeś :kox: :kox: Wiosna idzie wszyscy się zbroją :polew: :polew:

:good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retrikal oooo kurna , wyglada zazjebiscie :blink: , to moj ulubiony kolor audi zwlaszcza jak jest w czarnej optyce , a do tego te matowe felgi :blink: u mnie wygladaly srednio ale tu rewelka , jedne czego nie jestem pewien to zerzaka od S,ki , ja uwazam ze ten s-line jest zdecydowane fajniejszy.Klasa auto !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna idzie wszyscy się zbroją :polew: :polew:

a ty się chcesz rozbroić???????? ciekawe jakie plany w główce.... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

turdzi - a dziękuję dziękuję... taką miałem wizję od kiedy wyszło, że łykam audiolkę w takim kolorze.... hehehe

a z tym zderzakiem, to też co raz bardziej się mam ku s-line... boję się że S-ka zginie w tym kolorze, zwłaszcza z czarną ramką dolnego grilla....

a i s-line dostępniejszy na rynku wtórnym :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retrikal zginie nie zginie , S-line jest zwyczajnie ladniejszy i agresywniejszy , zreszta 1.9 w S-linie bylo ale Ski z dieslem nie bardzo :wink4: ale i tak auto na prawde klasa , ni i kreski ma piekne przede wszystkim wiec tez musi jezdzic fajnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Jakby mi ktoś opisał tą furke, to bym powiedział, że ni fu fu. Nie może to pasować.

Jak zobaczyłem fotki, to się zaśliniłem :slina:

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Marcin, furka spox :naughty: co do springów :good: , jesli dalsze mody to polecam ci pakiet s-line zderzak przedni + tylni na 2 koncówki fajnie furka sie bedzie prezentowac zakładaj to co ja (te zderzaki +wydech od 2.5TDI) i bedzie :kox: kolor auta masz fajny na taki wlasnie chciałem malowac , moze nastepna audi bedzie w takim hehe. trzymaj sie , i powodzenia z modami do uslyszenia, pozdroooo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: :slina: :slina:

Fele pasują do tego koloru kosmicznie :kox:

Ciekawe jak wyglądałyby przy moim sedanie :mysli:

Co dozderzaków to proponuje tylko i wyłacznie s-line, jest o niebo ładniejszy od S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, dziękuję Panowie za wszystkie opinie.... :notworthy: :notworthy:

decyzja zapadła już co do s-line`a... kwestia czasu :gwizdanie:

szukam coś, ale większość jest pod spryski do ksenonu i nie wiem czy kupić samą dokładkę i rezać czy szukać zderzaka kompletnego bez sprysków... ktoś się orientuje jakie są ceny kratek bocznych do s-line ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kratki okolo chyba 78 Pln ciezko bedzie z dolna kratka :kwasny: brak uzywki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dolna kratka ile ? koło 350zł gdzieś mi się o wzrok obiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało mi się znaleźć więcej czasu dla swojej niuńki...od jakiegoś czasu latam już z przodem s-line, ciężko było strasznie upchnąć cooler-chinola, do tego listwy poszły w kolor...

efekty można zobaczyć na fotkach... polecam otworzyć większą rozdziałkę..

industrial4.jpg

industrial3bw.jpg

industrial6.jpg

industrial2bw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...