Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z immobilizerem


pabllo87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z immobilizerem...audi 1.8T 96 rok..

Zrobiłem wszystko tak jak jest napisane na forum (przeczyscilem styki, i później prze lutowałem) i pomogło na tyle że mogę tylko raz odpalić..żeby odpalić drugi raz muszę odłączyć ako..

Zastanawiam się teraz co dalej ?..miał ktoś taki problem ??...chcę podłączyć pod kompa i skasować mu błędy..ale nie wiem czy to pomoże ?..co radzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi w trasie zgasł i nie mogłem już zapalic świecila sie kontrolka ,próbowalem ze 100 razy i ciągle sie paliła kiedyś za drugim czy kolejnym razem sie udawalo a tym razem nic, przyprowadziłem magika podpiął vaga odpalił sie bląd sterownika silnika bawil sie 5 godzin i nic kasował ale pojawial sie przy kreceniu ale że byłem 260km od domu cisnałem go żeby rozwiazać problem wiec zdjelismy fajere wybebeszyliśmy immo zawoózł do kumpla mial zrobic tak żeby raz odpalić i wrócić ale udało mu sie odpiąć sterownik podpiąć spowrotem problem znikł. masz jjeszcze dwie opcje pokupic na szrocie immo ze szrotu samo immo mnie powiedzieli 70 z tego starego elektronik wyjmie ci kod i wprowadzi do tego nowego to w przypadku kiedy immo szrot i trzecia opcja najpewniejsz ale i najtrudniejsza wypina elektornik immo z komputera i wyjmuje żarówe z dechy i wtedy jest bez immo od tamtego co mi zrobil słyszłem że jakiś symulator jeszcze wpinają jest kilka opcji i przy pomocy kumatych magikow sprawe niewielkim kosztem mozna rozwiazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na vago pokazyłał błąd sterownika silnika co objawiało sie tym że swieciła sie kontrolka i odcinało zapłon po uruchomieniu silnika odpięcie w fabrycznych sterownika i podłączenie go na nowo zlikwidowało ten problem , który może powrócić nie wiadomo kiedy, także immo sprawne problem by ze sterownikiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam duży problem a więc może opisze od początku : Samochód zaczął na biegu jałowym trzymać 1200 obr. Po jakimś czasie obroty zaczęły falować między 1300 a 1500 . Wymieniłem silniczek krokowy i przewody podciśnieniowe i nic to nie dało, przy uruchomionym silniku odpiąłem rurę od filtra powiertza i przytkałem ją ręką aby zadusić go – obroty zmalały do 800 i nie falowało. Złożyłem pochodził 2 dni i problem powrócił Ale gdy chciałem zapalić auto zapalił i zgasł za 2 sekundy za 6tym razem zapalił kontrolka od immobilajzera świeciła się. Teraz gdy nie chce mi zapalić pare razy a gdy już zapali to wskakuje od razu na 2500 obr po czym spada na 1400 i faluje. Podpiąłem pod Vag-a i wyskoczyły 2 błędy :

1 Znalazłem Błąd:

17978 - ")|gqő!-@Ĺ5]‘-'*L+äHäCDfQ˜MX‘iŻR+Kˆ

35-10 - Unknown Error Elaboration - Intermittent

1 Znalazłem Błąd:

01176 - Űž^

07-10 - Unknown Error Elaboration – Intermittent

Dodam jeszcze ze gdy auto zapali mi za tym mniej więcej 6 tym razem to stan licznika dziennego się wyzerowuje. Ostatnio w chłodniejsze dni zaczął mi gorzej kręcić akumulator podładowałem ale wiele nie pomogło jak myślicie czy może być walnięty akumulator i to on może do tego doprowadzac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...