Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Stukanie pod podłogą


hubec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno mialem taki przypadek ze cos zaczelo mi stukac pod podlaga tak jak by glosniej chodzil silnik lub cos nie tak z wydechem.Wszystko zaczelo sie jak jechalem po miescie i chcialem wyprzedzic autko wiec przy 30km/h zredukowalem do pierwszego biegu i wcisnolem gaz do podlogi i bum cos walnelo i zaczelo mi gruchotac z pod podlogi .W kabinie gruchotanie bylo slychac bardzo glosno a na zewnatrz bylo slychac normalna prace silnika po rzejechaniu kilku km i dobrym gazowaniu pojechalem do warsztatu co naprawiaja wydechy i facet stwierdzil ze z wydechem jest wszystko ok.

po jakims czasie i przejechaniu kilkudziesieciu km wszystko wrocilo do normy i owego gruchotania nie slychac.

Czy moze ktos wie co to moglo byc lub ktos mial taka sytuacje zdarzylo mi sie to jednorazowo a do vaga po tym czasie sie nie podpinalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy 30km/h redukujesz do jedynki,życzę twojemu dwumasowi długiego żywota... a tobie pełnego portwela! Nie bierz tego za złośliwą wypowiedz,ale przez takie użytkowanie sam się prosisz o poważną awarię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej któryś przegub nie wytrzymał i przeskoczył, tak miałem w passacie b3 po takim przeskoku potem było wszystko ok, no do rozwalenia całkowitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na postoju było słychać to stukanie to raczej nie przegub. :mysli: Tak jak koledzy wspominali:

Przecież jedynka w 2.5Tdi V6 jest tylko do ruszania.... :no: :no:

Czy ten stukot masz dalej czy tylko podczas a raczej po tym wyprzedzaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej nie masz się czym martwić. :good: Może gdzieś wpadłeś przy okazji w dziurę w tym samym czasie i były jakieś dziwne odgołsy. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...