Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fela jest na oku od merasia pełen koks

ale cena 2500zł sie własnie zastanawiam

Opublikowano

fela jest na oku od merasia pełen koks

czy Ty k**wa jeździsz Mercedesem czy Audi do jasnej cholery :ranting1:

Opublikowano
  • Autor

fela jest na oku od merasia pełen koks

czy Ty ku***a jeździsz Mercedesem czy Audi do jasnej cholery :ranting1:

:pociesz: nie denerwuj się bo ostatnio dostałeś wypryski :decayed:

fela jest koks i sie zastanawiam

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

plastelina z modeliną

za tą cenę nówki 18" muszą być z plasteliny

Opublikowano
  • Autor
:disgust:
Opublikowano

Bierz te z merca.

Według mnie bedzie wymiatać na ładnej glebie, z takim body :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cristo pamietaj ze jak bedzie felga z rantem to optycznie wydaje sie mniejsza i wtedy 17" wyglada jak 16" (podrzucilem ci foto do Battalionu) :wink4:

jakie foto co gdzie kiedy i jak??? :decayed:

Opublikowano

te mercedesy sprzedaje chłopak z A3-clubu bo zmienia auto. to zdjęcie z A3 na jego aukcji to właśnie jego auto..

Opublikowano

Cristo pamietaj ze jak bedzie felga z rantem to optycznie wydaje sie mniejsza i wtedy 17" wyglada jak 16" (podrzucilem ci foto do Battalionu) :wink4:

jakie foto co gdzie kiedy i jak??? :decayed:

Niestety tak jest. Zobacz sobie u mnie w temacie 17". Tylko że ja je lekko "powiększyłem" niższym profilem opony i glebą, także nie wyglądają aż na takie małe. Ale jak stanąłem moim obok kolegi co ma 17" bez rantu to jednak jego wyglądają na większe :confused4:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Balbinka szuka nowego właściciela ;(

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157733.0

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 15:43_________________________________________________jak znajdzie się klient to idzie w dobre ręce

a jak nie (tak po cichu mam taką nadzieje :naughty:) to bedziem modzić dalej.... ale wtedy to już długo będę trzymał

Opublikowano

carbon maskę widzę w takim kolorze... później błotniki.... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeśli zostanie to:

moc

recaro

virtuar pod maską (malowanie)

czarna podsufitka

flokowanie plastików

flokowanie ala drewna

3calowe fifki

inne zawieszenie

miałem cały 2din i żałuje ze sprzedałem :wallbash:

Opublikowano
miałem cały 2din i żałuje ze sprzedałem

fakt, dałeś z tym :disgust:

ja będę miał jakieś tanie na oku to Ci podeślę namiar

Opublikowano
  • Autor

aha i jeszcze zrobienia podświetlenia z tyłu nóg po otwarciu drzwi[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 17:24_________________________________________________dzieki aju :good:

mysle aby bebechy silnika obszyć w skórę ale chyba bedzie trzeba utrzymywać to często w czystości

Opublikowano

ciągniesz kabelki z lampek przednich a małe lampki montujesz pod siedzeniem, mi wyszło chyba bdb :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ciągniesz kabelki z lampek przednich a małe lampki montujesz pod siedzeniem, mi wyszło chyba bdb :naughty:

tylko jakie lampki mam kupić

mam czerwone w domu ale chyba będzie na tył pasiło białe :mysli:

Opublikowano

ja użyłem dwóch lampek podświetlania tablicy, chyba z laguny 2, są pod siedzeniem, przyklejone na rzep, z zewnątrz ich w ogóle nie widać, trzeba wsadzić głowę pod siedzenie

Ładnie rozpraszają światło i wygląda to jak ori :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.