Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Moduł komfortu auto świruje


ardian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje auto to audi a4 2001 r 2.5 tdi quattro.

Problem wyglada tak - jesli pada auto albo w nocy jest rosa czy cos auto zaczyna swirowac migaja awaryjki zamek podczas jazdy zamyka sie i otwiera bez przerwy szyby sie blokuja i nie dzialaja lampki w podsufitce i pod siedzeniami tez czasem migaja. Jesli jaest kilka cieplych dni i 0 deszczy auto postoi na sloncu i pojezdze nim troche szyby dzialaja nic nie mruga i nic nie swiruje.

Podlaczylem je do Vaga i wyszlo kilka bledow z modulem komfortu. Jednym z nich bylo - Zwarcie na module komfortu.

I teraz moje pytanie czy wie ktos o co chodzi i jak sprawdzic czy jest tam zwarcie, czytalem juz kilka watkow i mniej wiecej wiem gdzie moze byc te mogul ale nie do konca. Czy moglby mi ktos wyjascnic to tak lopatologicznie dodam ze auto to anglik wiec po stronie kierowcy czy tez nie ? Zauwazylem ze jesli odsune na maksa siedzenie kierowcy to jest tam jakies czarne pudeleczko z kabelkami czy to to ? jesli bedzie trzeba pstrykne zdjecie i podesle. Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz:

a4centralcontrol.PNG

nie uległ czasem zalaniu?

możesz też podać logi z vaga jakie to błędy były.. może jakieś przetarcie kabelka... który wpływa na wilgotność... najlepiej wyciągnąć i sprawdzić może wizualnie coś zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

nie uległ czasem zalaniu?

możesz też podać logi z vaga jakie to błędy były.. może jakieś przetarcie kabelka... który wpływa na wilgotność... najlepiej wyciągnąć i sprawdzić może wizualnie coś zobaczysz

Dokładnie. Sprawdź w poniższych wątkach, czy nie masz przypadkiem problemu z wodą w podłodze:

[ALL B6] Problem z alarmem i centralnym zamkiem

WODA POD WYCIERACZKĄ..PO MYJCE LUB DESZCZU,...

[b6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel kirowcy maksymalnie do tyłu. Zdemontuj plastik z progu i podpórkę lewej nogi. Odchyl od strony progu wykładzinę i masz czarną skrzynkę a w niej moduł. Na początek sprwadź przewody, zwróć uwagę na wilgotność /wykładzina, przewody/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...