Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Świecąca kontrolka AIRBAG


wowa04

Rekomendowane odpowiedzi

witam - wczoraj autko odprowadzone do garażu wszystko było ok,dziś idę po autko a tu pali się cały czas ABS , posiadam interfejs OBD k+l line ,ale nie moge sie połączyć z AIR BAG , wyskakuje jakiś komunikat że mam jakiś starszy sterownik i nie moge się połączyć , co z tym można zrobić , prosze o pomoc - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - oczywiście zastosuje się do porady kolegi ale jeszcze wracając do tematu ,ten mój interfejs na dziś łączy się tylko z wersją VAG - COM beta 0.81 oraz z polskim VAG - 208.1 pl ,czy to mozliwe żę tak ma być - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to zależne od wersji to nie wiem,ja mam 311.2 z witaminką,silnik,ABS się połącze ale Airbagiem ni cholery,a drażni mnie długo gasnąca kontrolka,jak dzisiaj nie znalazłem sposobu na komunikację z poduszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego potrzeba VAGA który gada po CANie.

311,2 nadaje się do aut do 2000 roku bez CANA.

witam - czyli mój interfejs jest za stary,tylko czemu łączysiętylko z 2 wersjami VAG , z pozostałymi program VAG nie widzi kabelka - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi zaczęło mieszać z komunikacją.

Niektóre moduły nawet w 2006 roku chodzą jeszcze po podwójnej linii K.

Większość z nich jednak ma już diagnozę po CANie.

witam - czyli juz nic sie nie zrobi , ewentualnie proszr o link do takiego kabelka , jaki to musi byc , w miare nie drogi , dla swoich potrzeb - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrolka AIRBAG często zapala się gdy mamy problem z zaśniedziałymi stykami przy kostkach foteli. Zanim rozwiążesz problem ze swoim interfejsem możesz spróbować odpiąć żółte wtyczki pod fotelami (jedna siedzi w podłodze pod plastikową klapką a druga pod fotelem) i przeczyścić je płynem do czyszczenia styków np. Kontakt 61. Niestety i tak trzeba będzie podłączyć się do poduch aby skasować błąd :confused4:

Nie jestem pewien ale wydaje mi się że Twoje możliwości dianostyczne ogranicza brak dodatkowej linii K w Twoim interfejsie - może warto by zakupić coś takiego na stronie viakena? http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 Sam używam tego samego modelu i nie ma problemu z łączeniem się z modułem poduszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale wydaje mi się że Twoje możliwości dianostyczne ogranicza brak dodatkowej linii K w Twoim interfejsie - może warto by zakupić coś takiego na stronie viakena? http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 Sam używam tego samego modelu i nie ma problemu z łączeniem się z modułem poduszek.

interfejs OBD k+l line - czyli ten który ja mam nie pójdzie , kupię tego którego proponujesz tylko żeby spełnił swoje zadanie - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W której części WLKP mieszkasz? Jeśli blisko mnie, możemy zorganizować małego mini-spota i sprawdzić "fejs" zanim dokonasz zakupu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W której części WLKP mieszkasz? Jeśli blisko mnie, możemy zorganizować małego mini-spota i sprawdzić "fejs" zanim dokonasz zakupu :good:

z miłą chęcią,mieszkam w Kole , a co powiesz na to może http://www.allegro.pl/item715131091_vag_k_can_1_4_passat_b5_golf_4_5_naprawa_licznik.html , - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co polecisz szogun? Zwykły KKL od Viakena? Czym Commander się różni od w/w? Wydawało mi się że z godnie z nazwą robi to samo co KKL + obsługa szyny CAN? More details please :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zmienić fejs aby mieć dostęp do modułów z którymi nie mogę się połączyć - wydawało mi się że commander załatwi sprawę a tu się okazuje że trzeba będzie wziąć normalną podróbkę CAN-a za jakieś 400 zyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - VIAKENA , czyli konkretnie co ??? , i jeszcze jedno pytanie na jakim Vag powinien chodzić ten fejs " OBD k+l line " , bo mi tylko chodzi z wersją plską VAG 208.1 oraz z wersją VAG - beta 0.81 , coś mi się zdaje żę chyba też problem z fejsem - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...