Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

widze ekipa prawie w komplecie szyby tylko ( pewnie skrzynie maca) i cwiary brak :decayed:

Karol ja nie wiem co Ty masz z tym anielskim orszakiem organista Cie czasem za mlodu nie ganial? :polew:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cwiara co myslisz do uratowania?

Opublikowano
widze ekipa prawie w komplecie szyby tylko ( pewnie skrzynie maca) i cwiary brak :decayed:

Karol ja nie wiem co Ty masz z tym anielskim orszakiem organista Cie czasem za mlodu nie ganial? :polew:

Tak mi jakoś naszło ostatnio po pogrzebie teścia na tą nute :wink:

Opublikowano
widze ekipa prawie w komplecie szyby tylko ( pewnie skrzynie maca) i cwiary brak :decayed:

Karol ja nie wiem co Ty masz z tym anielskim orszakiem organista Cie czasem za mlodu nie ganial? :polew:

Co nie ma co nie ma :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

cwiara co myslisz do uratowania?

To się stało po zmianie tych diód podświetlenia?

Opublikowano

a no robilem ale juz nie bede bo juz jej nikt nie posklada;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

widze ekipa prawie w komplecie szyby tylko ( pewnie skrzynie maca) i cwiary brak :decayed:

Karol ja nie wiem co Ty masz z tym anielskim orszakiem organista Cie czasem za mlodu nie ganial? :polew:

Co nie ma co nie ma :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

cwiara co myslisz do uratowania?

To się stało po zmianie tych diód podświetlenia?

stalo sie po probie wyjebania diody i wstawienia zarowki od poduszki

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

po zmianie diod chodzil normalnie

Opublikowano

A historie z butlą z gazem poznałeś? Ja płakałem przy akcji :polew:

nie miałek okazji...??? albo przegapiłem... :facepalm:

Ten to chyba jeszcze ze śmiechu płacze, albo nie wie co powiedzieć na temat w jakich ja warunkach pracuję :grin:

Opublikowano

to powiedzcie czy jest sens naprawiac czy lepiej kupic nowy z b.dobrym fisem i zmienic podswietlenie na biale?

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

A historie z butlą z gazem poznałeś? Ja płakałem przy akcji :polew:

nie miałek okazji...??? albo przegapiłem... :facepalm:

Ten to chyba jeszcze ze śmiechu płacze, albo nie wie co powiedzieć na temat w jakich ja warunkach pracuję :grin:

to jest h*j a jak polaczki podlaczyli w basenie podswietlenie na 230V;D

Opublikowano
a no robilem ale juz nie bede bo juz jej nikt nie posklada;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

widze ekipa prawie w komplecie szyby tylko ( pewnie skrzynie maca) i cwiary brak :decayed:

Karol ja nie wiem co Ty masz z tym anielskim orszakiem organista Cie czasem za mlodu nie ganial? :polew:

Co nie ma co nie ma :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

cwiara co myslisz do uratowania?

To się stało po zmianie tych diód podświetlenia?

stalo sie po probie wyjebania diody i wstawienia zarowki od poduszki

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

po zmianie diod chodzil normalnie

Kurde nie wiem co tam sie zjaralo? A nie widać gdzieś scieżek popalonych?

Opublikowano

majstry a ma ktos taki licznik na sprzedaz i zmienilby mi podwietlenie od razu?;D ja juz lutownicy nie dotkne;p

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

a no robilem ale juz nie bede bo juz jej nikt nie posklada;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

widze ekipa prawie w komplecie szyby tylko ( pewnie skrzynie maca) i cwiary brak :decayed:

Karol ja nie wiem co Ty masz z tym anielskim orszakiem organista Cie czasem za mlodu nie ganial? :polew:

Co nie ma co nie ma :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

cwiara co myslisz do uratowania?

To się stało po zmianie tych diód podświetlenia?

stalo sie po probie wyjebania diody i wstawienia zarowki od poduszki

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

po zmianie diod chodzil normalnie

Kurde nie wiem co tam sie zjaralo? A nie widać gdzieś scieżek popalonych?

po sciezkach nie widac ale miejscami zaczela sie jakby rdza robic na grubszych pinach czy cos w tym rodzaju

Opublikowano
majstry a ma ktos taki licznik na sprzedaz i zmienilby mi podwietlenie od razu?;D ja juz lutownicy nie dotkne;p

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

a no robilem ale juz nie bede bo juz jej nikt nie posklada;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

widze ekipa prawie w komplecie szyby tylko ( pewnie skrzynie maca) i cwiary brak :decayed:

Karol ja nie wiem co Ty masz z tym anielskim orszakiem organista Cie czasem za mlodu nie ganial? :polew:

Co nie ma co nie ma :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

cwiara co myslisz do uratowania?

To się stało po zmianie tych diód podświetlenia?

stalo sie po probie wyjebania diody i wstawienia zarowki od poduszki

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

po zmianie diod chodzil normalnie

Kurde nie wiem co tam sie zjaralo? A nie widać gdzieś scieżek popalonych?

po sciezkach nie widac ale miejscami zaczela sie jakby rdza robic na grubszych pinach czy cos w tym rodzaju

To już lepiej poliftowy kupić.

Opublikowano

Cwiara nie wiesz kto ma jakis schemat modulu abs? lut mistrza mam dobrego ale jeszcze cos nie polutowal jak byc powinno :decayed:

Karol nie ladnie tak nie milo tescia wspominac... poszukaj cos w necie napewno lepsiejsza nute znajdziesz:naughty:

Opublikowano
majstry a ma ktos taki licznik na sprzedaz i zmienilby mi podwietlenie od razu?;D ja juz lutownicy nie dotkne;p

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

a no robilem ale juz nie bede bo juz jej nikt nie posklada;)

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

widze ekipa prawie w komplecie szyby tylko ( pewnie skrzynie maca) i cwiary brak :decayed:

Karol ja nie wiem co Ty masz z tym anielskim orszakiem organista Cie czasem za mlodu nie ganial? :polew:

Co nie ma co nie ma :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

cwiara co myslisz do uratowania?

To się stało po zmianie tych diód podświetlenia?

stalo sie po probie wyjebania diody i wstawienia zarowki od poduszki

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

po zmianie diod chodzil normalnie

Kurde nie wiem co tam sie zjaralo? A nie widać gdzieś scieżek popalonych?

po sciezkach nie widac ale miejscami zaczela sie jakby rdza robic na grubszych pinach czy cos w tym rodzaju

Ciezko na odleglość stwierdzic co padło. trza by go na stół i badac

Opublikowano

pojdzie na czesci. kupie nowy z 2 liftu

Opublikowano
Cwiara nie wiesz kto ma jakis schemat modulu abs? lut mistrza mam dobrego ale jeszcze cos nie polutowal jak byc powinno :decayed:

Karol nie ladnie tak nie milo tescia wspominac... poszukaj cos w necie napewno lepsiejsza nute znajdziesz:naughty:

Teścia wspominam miło i pozytywnie, po prostu ta nuta mnie się tak jakoś wkręciła na takie właśnie chwile jak się coś sp***doli :wink:

Opublikowano

mi jak cos sie sp***doli to albo qurwami i jobami rzucam albo po piwo w ciszy ide :polew:

Opublikowano

ja tez po piwo poszedlem po tym jak ta dziwke lutownice pozbieralem;D

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

stary u mnie przy montażu fisa kazdy mogl sie dowiedziec czegos na swoj temat:banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
Cwiara nie wiesz kto ma jakis schemat modulu abs? lut mistrza mam dobrego ale jeszcze cos nie polutowal jak byc powinno :decayed:

Karol nie ladnie tak nie milo tescia wspominac... poszukaj cos w necie napewno lepsiejsza nute znajdziesz:naughty:

Kurde ze schematami modułów i sterowników moze być ciężko bo producent nie udostępnia ich nawet serwisom.

Opublikowano

heh tak qr** myslalem

a magika jakiegos od bas-ow nie znasz? fota mi w sumie poprawnego sterwnika potrzebna i tyle :decayed:

gulfem 7 dzisiaj latalem... wrazenia? hmm wole moje stare Q

chociaz zapowiada sie u mnie zakup a3 8p0 :naughty:

Opublikowano

ma ktos na sprzedaz taki licznik?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.