Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a6 c5 avant 2.5tdi ośka :wink4:

Opublikowano

tak czy siak 2.5tdi objeżdża

Najpierw napisales to ;)

Opublikowano
  • Autor

dlatego najpierw czyta się wątek do końca potem pisze :wink4:

Opublikowano

Fura SoMeS-a robi około 10,2s/100 , 4 ostatnie wyniki:

gpsperformance.jpg

SoMeS jak Ty chcesz sie ze mna zmiezyc jak moja fura miala tyle w serji :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ile Ci Norka wyszło po modach ? :cool1:

Opublikowano

ile Ci Norka wyszło po modach ? :cool1:

Przy zwykłym chipie mu wyjdzie tyle co tobie Somes :disgust: to jest własnie AJM, po programie ma juz 145km&ok350Nm :kox: a tu jeszcze większe turbo i Fmic :gwizdanie:

Opublikowano

ile Ci Norka wyszło po modach ? :cool1:

150KM i niewie dokladnie ale ile ale pomiedzy 330 a 340 NM[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 20:49_________________________________________________

ile Ci Norka wyszło po modach ? :cool1:

Przy zwykłym chipie mu wyjdzie tyle co tobie Somes :disgust: to jest własnie AJM, po programie ma juz 145km&ok350Nm :kox: a tu jeszcze większe turbo i Fmic :gwizdanie:

narazie jest na ori IC-ku bo ten FMIC byl troche wysoki a nie chcialem ciac belki :wink4: jak znajde FMIC-a 14cm za dobra kase to znowu bedzie :naughty:
Opublikowano
  • Autor

to mnie skubniesz jeszcze Norka... :wink4:

chyba że przy niższej temperaturze pojedziemy :tongue4:

co do FMICka to wciąż jestem nim zainteresowany :decayed: ja tam belke chętnie potne :kox:

Opublikowano

to mnie skubniesz jeszcze Norka... :wink4:

chyba że przy niższej temperaturze pojedziemy :tongue4:

co do FMICka to wciąż jestem nim zainteresowany :decayed: ja tam belke chętnie potne :kox:

Ja juz pociąłem, wcale duzo nie trzeba :polew: gdzieś na forum lata moja fotka z Fmiciem i podciętą belką :decayed:

Opublikowano

no ja w ori zderzaku terz pociolem :gwizdanie: ale belka w zderzaku od S-ki jest 2 razy grupsza :kox:

Opublikowano
  • Autor

ja przytne ori bo eSkowy zapowiada się nie wcześniej jak na styczeń :wink4:

Norka co myślisz? :cool1:

jak co gg moje masz :decayed:

Opublikowano

w ori zderzaku wszystko by fajnie pasowalo kagby nie ledy od S6 kture sa 5 cm wysokie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

no ale jak udało Ci się upchać to jakoś to chyba mi też się uda? :cool1:

poza tym Keżor ma to samo :wink4:

Opublikowano

Dasz rade ja upchałem 18cm z halogenami i spryskami :naughty: i zderzak całkowicie seryjny z zewnątrz, a co i jak to jest opisane ładnie w wątku o Fmicach :kox: dosć przydatny

Opublikowano
wiec to twoje 8s to musi być juz dobre dłubanko prawie jak u Jaro4444

mój AJM, wcale nie jakoś specjalnie dłubnięty :gwizdanie: ;)

Opublikowano

Nie ma co AJM robi robote :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.