Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupiłem z www.oponeo.pl

Fotki w obecnym setupie:

e55d584806362186med.jpg

e4fe365668124487med.jpg

26a0d92a302656afmed.jpg

7688a0a8ab315d24med.jpg

a054e8c9b5e86dccmed.jpg

mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu (lub na początku przyszłego) zagości czarny grill i czarne relingi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa :good:

dzięki, staram się żeby było zrobione ze smakiem. wkrótce mam nadzieję osiągnę upragniony efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś kupiłem taką oto część...

26e6af4723bacb66.jpg

w przyszłym tygodniu powinny dojść jeszcze relingi i będzie montaż obu części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ostro działasz :gwizdanie: rezanko relingów czy folia będzie ? Suma sumarum tylko felga w grafit Ci zostanie :gwizdanie: bo chyba nie zostawisz silverków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie koszta? :) zdjęcie z allegro czy mi się wydaje?

wystawiony był za 499, kupiłem za 400. zdjęcie z allegro - pobrałem i wstawiłem ;)

No to ostro działasz :gwizdanie: rezanko relingów czy folia będzie ? Suma sumarum tylko felga w grafit Ci zostanie :gwizdanie: bo chyba nie zostawisz silverków ?

relingi miały być oklejone, ale po wycenie okazało się to nieopłacalne i nie miałbym 100% pewności, że zostaną dobrze zrobione. kupuję nowe (używane). felgi na ten sezon zostają srebrne - będzie jeden z niewielu elementów jasnych. może na przyszły sezon je pomaluję.

[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 15:38_________________________________________________

kolejny element do auta zamówiony (zdjęcie z internetu):

ce11cf6882f52f4dmed.jpg

niedługo montaż :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem z www.oponeo.pl

mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu (lub na początku przyszłego) zagości czarny grill i czarne relingi :)

No ładnie ładnie :) mody pełną parą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no staram się jakoś zmieniać autko... mam nadzieję, że będzie ładnie wyglądać[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2010, 18:37_________________________________________________mystic na Twoją prośbę wrzucam:

IMG_4018.jpg

temat do przemyśleń... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda tutaj w czerwieni ładnie kontrastuje i od razu go ładnie wyeksponowało :kox:, ale ja i tak bym zakładał na twoim mniejscu. Już dawno mam na oku tą dokładkę do B7 i jak założę u siebie zderzak sline to na 100% u mnie wyląduje ta dokładka, tylko myślę aby założyć tak by na zimę było można zdemontować :mysli:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam o czym myśleć :P a chciałem oszczędzać na tylne lampy... i co tu robić (za dużo fajnych części) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z modelu 2009 (poliftowego), te takie "ledy"

Audi-S3_Sportback_2009_800x600_wallpaper_09.jpg

dokładnie o takie chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z modelu 2009 (poliftowego), te takie "ledy"

Audi-S3_Sportback_2009_800x600_wallpaper_09.jpg

dokładnie o takie chodzi

:slina: na twoim czarnym lakierze bedzie to wyglądać przechoj kozacko : :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z modelu 2009 (poliftowego), te takie "ledy"

Audi-S3_Sportback_2009_800x600_wallpaper_09.jpg

dokładnie o takie chodzi

Uprzedzam, że montaż nie jest trywialny. Poza tym ,że trzeba podciągnąć dodatkowe zasilanie dla lampek w klapie (ja dociągnąłem z oświetlenia tablicy) to pozostaje jeszcze kodowanie VAGiem. Jakbyś miał problemy to zapraszam na PRV bo przerabiałem temat ostatnio u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki malik :) pochwal się swoim A3 :) ale to są póki co plany, trzeba oszczędzać bo przez ostatni tydzień sporo wydałem na auto (grill + relingi)[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 19:15_________________________________________________Kilka fotek po umyciu auta na wyjazd do Torunia:

92333b4d9065dcabmed.jpg

3efb9693530c2db1med.jpg

396c94cee27787f3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, felunek z RS6 - w przyszłym tygodniu prawdopodobnie nastąpią zmiany zewnętrzne[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 21:23_________________________________________________foto poglądowe jak teraz wygląda... auto brudne więc nie spodziewajcie się cudów, niedługo będzie profi sesja robiona przez fotografa :)

181594a06c0aadc0med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...