Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Jest git :good:

Powiedz mi czy jest do Twojego modelu taki pasek gdzie chowa się tablice rejestracyjną? Tak jak u Rafała...

Opublikowano
  • Autor

jest, tylko bardzo rzadko występował... i żeby go założyć musiałbym znowu zderzak ściągać :confused4: mój brat stwierdził, że czarny znaczek z przodu by ładnie wyglądał.. muszę to przemyśleć... chyba kupię drugi znaczek i pomaluję i przyłożę żeby porównać :gwizdanie:

Opublikowano

Jak na moje fajnie by wygladalo wogole bez znaczka :)

Opublikowano

noo.. całkiem całkiem.. ale właśnie.. ciekawe jak z tym znaczkiem czarnym by wyglądał

Opublikowano

Nie no OOOO musi być :evil: to nie Daewoo żeby wstydzić się znaczka ;)

Opublikowano

Nie no OOOO musi być :evil: to nie Daewoo żeby wstydzić się znaczka ;)

:polew:

Opublikowano

bez znaczka 100000000000 razy lepiej...

Opublikowano

bez znaczka 100000000000 razy lepiej...

:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

znaczek na pewno będzie... teraz tylko pytanie czy srebrny czy czarny.. jak kupię drugi znaczek i go pomaluję to się oceni, który ładniej wygląda

Opublikowano

no pięknie jest :good: znaczek bym zostawił tak jak jest :cool1:

Powiedz mi czy jest do Twojego modelu taki pasek gdzie chowa się tablice rejestracyjną? Tak jak u Rafała...

nie wiem jak jest u Rafała :tongue4: ale jeśli chodzi o ten plastik który trzyma tablicę rejestracyjną z przodu to ja tak mam u siebie i to jest tylko na zatrzaski montowane :mysli:

Opublikowano

bez znaczka 100000000000 razy lepiej...

:thumbdown:

Kierownik, nie znasz się... bez znaczka lepiej...

Opublikowano
  • Autor

znaczek audi będzie ;)

Opublikowano

bez znaczka 100000000000 razy lepiej...

W pelni sie zgadzam z Zuza :) Do mnie tez bardziej przemawia grill bez znaczka, poza tym jak jedzie :audi::a4fan: to z daleka widac co to za slicznosci i na prawde nie trzeba tego udowadniac znaczkiem, co nie zmienia faktu ze ja takowy posiadam :polew:

Opublikowano
  • Autor

ale ja nie mam Audi A4 tylko Audi A3 :tongue4:[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 13:48_________________________________________________tutaj trochę lepiej widać jak auto wygląda, zdjęcie robione przez kolegę grzechu4don przy mini spocie na myjni :)

8e26a29445d54540med.jpg

Opublikowano
  • Autor

i też tak właśnie myślę... a co sądzicie o tej dokładce zderzaka w tym czerwonym?

Opublikowano

nie widziałem jeszcze auta jak wygląda na codzień...ale w blasku słońca,chwile po umyciu przekozak :thumbup:[br]Dopisany: 30 Maj 2010, 10:46_________________________________________________co do znaczka...to koniecznie musi być...a czy black czy silver...to stawiam na silver

potencjalny delikwent musi widzieć we wstecznym lusterku co go za chwile wyprzedzi :evil:

Opublikowano

Dzisiaj sie zrobi sesje zdjęciową auta , bo na spota zabieram aparat :decayed:

Opublikowano

bez znaczka 100000000000 razy lepiej...

:thumbdown:

Kierownik, nie znasz się... bez znaczka lepiej...

:wallbash:

zostaw go tak jak jest :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.