Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

VT by Reniu (wielkie podziękowanie po raz kolejny :notworthy: :notworthy: :notworthy:!) oceńcie, która opcja najlepsza:

1) czarny znaczek:

41813304.jpg

2) srebrny znaczek + dokładka z Cupry:

84081592.jpg

3) czarny znaczek + dokładka z Cupry:

48011598.jpg

4) dokładka z Cupry + ciemne felgi:

96016894.jpg

proszę pomóżcie podjąć decyzję... :notworthy:

Opublikowano

Moje zdanie jest takie ...

Dokładka od Cupry wygląda przechooj kozak , ale ciemne felgi nie bardzo ... zostawiłbym tak jak są , znaczek oczywiście też chrom :decayed:

:hi:

Opublikowano

jedrek :kox: nr 2 a felgi wedlug twojego uznania

Opublikowano
  • Autor

jeśli felgi byłyby ciemne to wrzuciłbym gwint...

Opublikowano

dokładka od Cupry i tyle :good: (chociaż i tak dla mnie nie jest aż taka za***ista :decayed:) znaczek i fele zostaw srebrne :wink4:

Opublikowano

dokladke bym sobie odpuscil tak jak teraz Twoja 3 wyglada na zywo jest wystarzajaco za***ista!! :hi:

Opublikowano

2

Opublikowano

srebrny znaczek bym zostawił [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2010, 07:27_________________________________________________i dwa kominy bym założył-myślałeś o tym?

Opublikowano

Nie, nie, nie, jeżeli tak marzysz o czarnuli, to czarny znaczek i czarne fele. Dokładka, wedle uznania, i z nią i bez niej jest czadowo. Najgorsze, że przy niej, to musisz baaaardzo uważać gdzie podjeżdżasz, bo mój brat przez dokładkę i podjeżdżanie do normalnej wysokości krawężnika na parkingu urwał zderzak i pół auta musiał rozebrać, żeby go założyć z powrotem...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka nowych fotek autka.. niestety widać, że jest brudne - jutro może porobię nowe zdjęcia póki A3 jest czyste:

796b564a0d5fe524med.jpg

6f739f3af262d7abmed.jpg

1cd13e75f1111abamed.jpg

6a684c3f5ba58d20med.jpg

03573a64626d1d94med.jpg

Opublikowano

fajne fotki ;) dawaj dokładke od Cupry :wink4: a wiesz może jedrekx czy ta dokładka od Cupry może podejdzie do B8 u mnie pod zdzerzak jakoś :?: oczywiście z rezaniem... czy raczej w ogóle inny kształt czy za krótka i nic się nie zrobi :?: wiem troche dziwne pytania zadaje, ale pytam tak z ciekawośći dzięki za odp

ja bym walnął logo na czarno...

Opublikowano
  • Autor

czy dokładka podejdzie do B8 to nie mam pojęcia.. do A3 P&P też nie podchodzi, trzeba jakieś śruby ucinać... ogólnie na tą chwilę nie planuję więcej modów z racji tego, iż w przyszłym roku auto prawdopodobnie zostanie wystawione na sprzedaż..

Opublikowano

czy dokładka podejdzie do B8 to nie mam pojęcia.. do A3 P&P też nie podchodzi, trzeba jakieś śruby ucinać... ogólnie na tą chwilę nie planuję więcej modów z racji tego, iż w przyszłym roku auto prawdopodobnie zostanie wystawione na sprzedaż..

yhm szkoda :wink4:

ale za to widzę, że będzie A4 lub A4 B8 lub Passat CC :good: a co z tych 3 na pierwszy ogień :?: jakbyś miał kupować już teraz :?: :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wiadomo wszystko zależy od funduszy... Passat CC z 2009/2010 jest w cenie B8 z 2008 lub A5 z 2007... ogólnie myślę, że raczej będzie B8 w Avancie z automatem :decayed: kolor będzie biały, czarny lub srebrny.. innych nie chcę, z naciskiem na biały :naughty:

Opublikowano

wiadomo wszystko zależy od funduszy... Passat CC z 2009/2010 jest w cenie B8 z 2008 lub A5 z 2007... ogólnie myślę, że raczej będzie B8 w Avancie z automatem :decayed: kolor będzie biały, czarny lub srebrny.. innych nie chcę, z naciskiem na biały :naughty:

szacun :wink4: coś w stylu Makkiego jeśli chodzi o mody czy troche inna ścieżka :?: :cool1: sorry, że tak pytam :wink4:

Opublikowano
  • Autor

znaczy pakiet czerń jak obecnie... S-line z zewnątrz (jeśli będzie wewnętrzny), może czarny dach.. gwint, felgi 18/19 cali.. zobaczymy :) jak już powiedziałem, wybór następnego auta oraz modów będzie uzależniony od finansów.. jeśli nie będę sprzedawał za rok, to raczej za 2 lata - nie chcę na nim za dużo stracić no i za rok mogę się go pozbyć z leasingu... :naughty:

Opublikowano

znaczy pakiet czerń jak obecnie... S-line z zewnątrz (jeśli będzie wewnętrzny), może czarny dach.. gwint, felgi 18/19 cali.. zobaczymy :) jak już powiedziałem, wybór następnego auta oraz modów będzie uzależniony od finansów.. jeśli nie będę sprzedawał za rok, to raczej za 2 lata - nie chcę na nim za dużo stracić no i za rok mogę się go pozbyć z leasingu... :naughty:

aha no to rzeczywiście spoko opcja :wink4:

powodzenia i życzę dołączenia do grona B8-ek na forum :wink4:

Opublikowano

Ogólnie jedna z najładniejszych A3 jakie widziałem, naprawdę ze smakiem. :good: :good: Nic nie przesadzone- tak jak być powinno. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dziękuję :notworthy:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Jedrekx mam takie pytanko do ciebie: czy umiesz w samochodzie podnieść przednie wycieraczki w pionie :?:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.