Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niezla ściema


sibel

Rekomendowane odpowiedzi

:shocked:

Najlepsze jest zdjęcie spawów.

W sumie gdybym teraz kupował samochód to 50 czy 100 zł za taką inspekcję mógłbym zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspekcja inspekcji nie równa, będąc na giełdzie w Gliwicach widziałem jak "macher" sprawdzał VW VAG-iem auto klientom którzy chcieli go kupić, jego odpowiedź była że wszystko ok, wszystkie systemy są ok i nie ma błędów.

Stojąc obok zaciekawiony tą inspekcją nic sie nie odzywałem, ale gość nawet sie nie skomunikował z autem,

ale co sie będę odzywał jeszcze w mordę dostanę ( kiedyś za podobną uwagę dostałbym w trąbę)

Podobnych przypadków znam kilka i tylko ręce rozkładać i lać po ryju.

Są fachowcy którzy sie znają na rzeczy ale i są pozerzy. Uważać trzeba zawsze i wszędzie a przy zakupie

trzeba schować emocje i podniecenie a zachować logike i trzeźwość umysłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dziwi mnie fakt jak można zapuścić tak auto! Mój brat ma tico, prawie w ogóle o niego nie dba a i tak jest w lepszym stanie jak ten mercedes, ma wszystko sprawne i opony nowe - chodzi mi tu o to, że jeździ autem takim na jakiego jego w tym momencie stać.

Odpowiedzią na moje zastanowienia jest fakt, że ktoś porywa się do kupna drogiego, dobrze wyglądającego auta, bo chce się wyróżniać, ale w ogóle nie stać go na utrzymanie w należytym stanie auta! Do tego mercedesa dać nowe opony ( ~ 1600,00 zł), wyprać wnętrze auta i wyczyścić skórę (~ 400,00 zł), nowe dywaniki (~ 400,00 zł ), nowy lakier na całym aucie i poprawki lakiernicze + drobne części (~ 6000,00 zł ), naprawa silnika; skrzyni; nowe sprzęgło ( ~ 4500,00 zł ) wszystko liczę tak na szybko w sumie wyszło by 12900,00 zł jest to ogromna kwota.

Zaniedbać tak bardzo samochód i chcieć za niego 34800,00 zł to ma się w głowie "kiszkę" jednak znajdzie się omotany kupujący którego sprzedawca tak oczaruje kupi to auto myśląc, że dołoży 2000,00 zł i będzie miał igłę.

Jednak jest tak wiele osób które za wszelką cenę chcą mieć samochód z "górnej półki" że wydadzą na niego ostatnie pieniądze i potem nie mają na naprawy, kosmetykę itp.

Ostatnio będąc w salonie KIA z ojcem oglądaliśmy nową kie sportage, sprzedawca powiedział nam że przed chwilą był też oglądający kie , ale powiedział że niby może jest to dobre auto, ale znaczek to psuje:/ to prawda może nie wygląda na ulicy jak Q7 itp, ale kosztuje 98500,00 zł ( diesel, 150 KM, 4X4, skóra, podgrz. fotele, 4x elektryczne szyby, 2 strefowa klimatyzacja, szyberdach). A oglądając wcześniej Q5 z 2.0 TDI 170 KM za 160000,00zł ojciec bardzo zaciekawił się kią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspekcja inspekcji nie równa, będąc na giełdzie w Gliwicach widziałem jak "macher" sprawdzał VW VAG-iem auto klientom którzy chcieli go kupić, jego odpowiedź była że wszystko ok, wszystkie systemy są ok i nie ma błędów.

Stojąc obok zaciekawiony tą inspekcją nic sie nie odzywałem, ale gość nawet sie nie skomunikował z autem,

ale co sie będę odzywał jeszcze w mordę dostanę ( kiedyś za podobną uwagę dostałbym w trąbę)

Podobnych przypadków znam kilka i tylko ręce rozkładać i lać po ryju.

Są fachowcy którzy sie znają na rzeczy ale i są pozerzy. Uważać trzeba zawsze i wszędzie a przy zakupie

trzeba schować emocje i podniecenie a zachować logike i trzeźwość umysłu :)

mialem podobna akcje w Niemczech,jak mi sie auto popsulo,powiedzieli,z\e najpierw musza podlaczyc komputer,zeby sprawdzic co i jak,wiec poszedlem za nimi i podpieli kompa,ale szukali gdzie indziej,niz powinni,nawet silnika nie odpalili,zeby zobaczyc,czy po wykasowaniu sie cos pojawia-nic,jak im o tym powiedzialem,stwierdzili,ze nie maja teraz czasu,zeby to naprawic,a ostatnim razem ,jak mieli taki przypadek,to ze trzy dni im zajelo samo namierzenie problemu-wiedzieli,ze mi zalezy na czasie i wymyslili historyjke....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...