Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Jak sprawdzić jakość oleju


dioniz

Rekomendowane odpowiedzi

:mysli: Może zostaw już tą historię swoje autka i zabierz się za wymianę rozrządu, olejów, itp. :good: [br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 15:58_________________________________________________No właśnie te drukowanie książeczek serwisowych... kupowanie ich na granicy... Masakra jakaś! :kwasny:

P.S. Nie ma konkretnej przyczyny wycofania autka z ruchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wycofany z ruchu,i znajomy cos mówił o dzwonku i jakieś różnice w lakierze-był uderzony...ale jeśli oprócz tego: na przeglądzie rejestracyjnym zawiecho dobre,geometria tez,to zmień rozrząd olej filtry(nie oszczędzaj:)),dbaj o wymiany olejów,przeczytaj 10 przykazań TDI i ciesz się autkiem:))...podejżewam,że może się pojawić kiedyś tram korozja w miejscu naprawy.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zobacz stopkę tej książki.

Mam jakieś dziwne przeczucie, że jest Made in China ;)

I tak na koniec. Nie ma możliwości, żeby serwis zrobił przegląd i nie wpisał kilometrów.

Po drugie. Jeżeli tak młode auto z jakichś powodów zostało wycofane z ruchu, to sorki, ale nic to dobrego nie wróży :no:

Moim zdaniem książka jest na 100% oryginalna, człowiek od którego kupiłem to auto, nie jest typem gościa, żeby podrabiać książkę dla marnego zarobku... auto jest naprawdę w idelanym stanie, najbardziej chodziło mi o potwierdzenie oryginalności przebiegu. To że auto było bite to wiem, wiem jeszcze, że większość aut sprowadzanych z zachodu przez handlarzy ma jakąś ciemną przeszłość...

Dziękuję za zainteresowanie i opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz gg goscia z AKP co sprawdza po nr VIN historie auta za pare PLN :) 3244099 dostaniesz wydruk w wordzie wszystkiego co bylo robione w aso w DE

Ja juz mam i wiem chociarz co bylo robione i czy pokrywa sie z ksiazka serwisowa 2005 r i 50 tysi ??

Helmuty nie kupuja disla zeby toczyc sie do kosciola i na rynek ja bym dodal min 100 wiecej, ale zawsze moze sie trafic jakis rodzynek

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...