[ALL B7] Czy felgi 5x112 z Mercedesa będą pasowały ?

turdzi

Mam pytanko.

Czy felgi 5x112 z Mercedesa beda pasowaly do A4 B7 ?Co z otworem centrujacym w tych autach ? Czy sa rozne .A4 ma chyba 57,1 mm a merc ?

z tego co wiem merc ma otwór centrujący 67 ale to i tak w niczym nie przeszkadza dajesz pierścienie centrujące i wszystko jest ok :good:

Kolega śmiga B7 na felgach z merfca - ale jakich dokładnie to Ci nie powiem - jedynie wiem że na 18 :wink4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 21:18_________________________________________________a wróz to któryś z AMG

Będą pasowały po założeniu pierścionków dystansowych i dobraniu odpowiedniego ET :good:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 07:56_________________________________________________Paweł - bierz że w końcu te BBS ładne jakieś i będziesz zadowolony :kox::good:

ich szerokosc stanowi bariere nie do przeskocziea ;(

czyli ??? 9" ????

Graniczna wartowsc ET dla B7 to 35 w polaczeniu z 8 calowa felga.Te ktore mam upatrzone maja niestety 8,5 cala i jest ryzyko ze z przodu maga wystawa.

Turdzi - ktoś tu u nas zakładał 18x8,5 ET30 chyba do B7 i pisał, że nic nie ocierało nawet na pełnym załadunku. Felga była Tomason TN4 z tego, co pamiętam. Poszukaj troszkę i osobiście zagadaj :wink4:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:44_________________________________________________Jako, że dobre serce mam, to pokopałem:

dziwne

ja mialem u siebie w b5

235/35R19

19" et35 9j

i nic nie wystawalo ani nie tarlo

a w b7 ma niby trzec... e jakos nie chce mi sie wierzyc

panowie powinna podejść bez problemu! z tego co pamiętam kolega Trzeniu ma 245x40x19 i ET35 i mówi że luz -> http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6_2454018_do_a4-t89246.0.html;msg1015766#msg1015766

nygus25002 a jak ci sie jezdzi na 235/35/19 ? Bardzo twardo ?