Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] 94r. Stukanie pod deską rozdzielczą


sani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :a4fan:

Coraz bardziej denerwuje mnie stukanie pod deską rozdzielczą, pojawia się już teraz codziennie i dużo głośniej niż wcześniej. Niby drobnostka ale wnerwia. Po stronie pasażera w okolicy airbag, tak mi się wydaje. Często słychać to stukanie nawet przy odpalaniu auta ale najczęściej kiedy jadę po niezbyt gładkiej drodze :confused: Prawie każda większa nierówność na drodze i stukanie gotowe :rolleyes: Czy może to stukać airbag bo jest źle przykręcony czy coś takiego?

Proszę o jakieś pomysły

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli airbag to mozesz szybko sprawdzic odkrecajac schowek. Roboty raptem na max 30 minut. To tylko 5 srobek i ladnie widac cala poduche od dolu: 2 w srodku po lewej, 1 w srodku na gorze i 2 pod przykrywka po prawej stronie widoczenj po otworzeniu drzwi (tam gdzie sa bezpieczniki tylko ze druga strona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek już odkręcałem, masz rację poduchę ładnie widać ale tam chyba wszystko ok, nie dłubałem przy niej nic bo bałem się, że wystrzeli przypadkiem :biggrin: Może to silnik od wycieraczek ale on chyba jest po stronie kierowcy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek już odkręcałem, masz rację poduchę ładnie widać ale tam chyba wszystko ok, nie dłubałem przy niej nic bo bałem się, że wystrzeli przypadkiem :biggrin: Może to silnik od wycieraczek ale on chyba jest po stronie kierowcy co?

Tak, jest odo strony kierowcy przynajmniej tak widziałem u siebie po otwarciu maski..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze cos albo ktos zrobił Tobie kawał i wrzucił cos do otworów dmuchawy :confused:

Nie, to brzmi jak jakiś większy niedokręcony element. Wcześniej myślałem, że to coś w drzwiach ale tam wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej poprzedniej a4 tdi tez tak stukało jak odpalałem i moze sie to wydaje smieszne ale to były dwie rurki od klimy sie zetkły podłożyłem kawałek gumki i ok u ciebie nie koniecznie musi byc to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej poprzedniej a4 tdi tez tak stukało jak odpalałem i moze sie to wydaje smieszne ale to były dwie rurki od klimy sie zetkły podłożyłem kawałek gumki i ok u ciebie nie koniecznie musi byc to

Nie mam klimy :cry: Gdyby stukało tylko przy odpalianiu to bym się nie przejmował ale ciągłe stukanie podczas jazdy może denerwować.

Dziękuje za podpowiedzi i proszę o więcej :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie stuki i zlikwidowałem je bardzo prosta stukała niedokręcona osłona chyba od wiatraka dokręcałem ją w tamtym roku wiec nie pamiętam dokładnie zdejmij schowek i szukaj metodą Szukajewa mi to zajeło z 20 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kichol, jutro sprawdzę i dam znać czy mam to samo

[ Dodano: 05-05-2007, 16:52 ]

Osłona od wiatraka chyba dobrze jest przymocowana, nie ma tam żadnych wkrętów. Zauważyłem że stukanie zaczyna się w momencie gdy podczas jazdy włączam nawiew powietrza, ustaje po wyłączeniu nawiewu. Chyba nic na to nie poradzę :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...