Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z szafą były takie buły ze aż buły....

Najlepsi w tej akcji to byli: Krzysiu który chciał do sąsiadki wejść z szafą i Nowacek007 który narobił sie tak ze az go chcieliśmy nieść jak faraona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesoło było i sprawnie-obylo się bez szkód w ludziach i sprzęcie :polew: :polew: :polew: powinniśmy firmę zajmującą się przeprowadzkami założyć-przy każdym kursie uśmiech na twarzy i łży w oczach. Krzysiu by wszystkie samotne kobiety w Ostro i okolicach obczaił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wesoło było i sprawnie-obylo się bez szkód w ludziach i sprzęcie :polew: :polew: :polew: powinniśmy firmę zajmującą się przeprowadzkami założyć-przy każdym kursie uśmiech na twarzy i łży w oczach. Krzysiu by wszystkie samotne kobiety w Ostro i okolicach obczaił :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

To jest myśl! Tylko czy Audi robi ciężarówki przeprowadzkowe? :mysli:

edit:

Znalazłem tylko taką przeróbkę TT:

073b28430017bd79470122df

Na małą szafę w sam raz! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Maj 2010, 22:12_________________________________________________żyje tu kto??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawać bo wam Auta kradną :kox: :kox: :kox: :kox:

dzisiaj spocina o 6-obecność obowiązkowa(raz zadziałoło nmoże i teraz pomoże) :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 12:21_________________________________________________szkoda że nie ma żadnego Q w klubie bokiem bym się przejechał-teraz jak padaka się sprzeda będzie QQQ :ad: :ad: :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie ma żadnego Q w klubie bokiem bym się przejechał-teraz jak padaka się sprzeda będzie QQQ

Leon będzie albo bedzie wojna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja postaram sie byc o 19 bo wcześniej nie ma sensu sie spotować

Krzysiu będziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jak się znajdzie w qqq to bedzie leon tylko znasz fundusz na następne auto :polew: :polew: furmanka pieniędzy.

godzinę następnego spotu dogadamy dzisiaj co by wszystkim pasowało.

szkoda że nie ma żadnego Q w klubie bokiem bym się przejechał-teraz jak padaka się sprzeda będzie QQQ

Leon będzie albo bedzie wojna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja postaram sie byc o 19 bo wcześniej nie ma sensu sie spotować

Ja dzisiaj odpadam chłopaki - musze jechac z Miśkiem do Satszowa do lekarza a tam kolejki jak h.... wiec nie wiem nawet o której wróce.

jak ortopedycznego znam super znachora w Warszawie-mnie naprawiał :notworthy: :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak dam w palnik też chodze bez problemów-prawie zawsze :polew: :polew: :polew: :polew:

Mam być, wezme swego laptopa z końcówką to lookniesz. Ostanio kilkukrotnie dawałem w palnik i bez problemu szła. Czyżby wtedy dopadło niunie przesilenie wiosenne?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie od Leonów nie macie czasem na półce silniczka=mechanizku wycieraczek do Golfa4-podobbno taki sam jak w Leonie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie od Leonów nie macie czasem na półce silniczka=mechanizku wycieraczek do Golfa4-podobbno taki sam jak w Leonie jest

którego ? przedniego ? tylnego ?

Co sie stało - obstawiam że wycieraczki przednie nei chcą działać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...