Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty Ostrowieckie-Poniedziałek 19:00


MARCIN607

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś dla panów z Q....czyli zimy nie potzreba aby latać bokiem....

Ken Block - Airfield Gymkhana

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

sytuacja jest taka- koleś musiał widzieć jak po parkingu jeżdzę a teraz nakręcił to samo i jak to on nie potrafi :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz znajdz jakieś lotnisko- na parkingu już się nie wyrabiam- tylko krawężnik i krawężnik :polew: :polew: :tongue4::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynam treningi :polew:

Dudi jak jeszcze snieg spadnie-mówisz gdzie a ja przyjezdzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezes chcesz opony do upalania 17',oddam za dobrą flaszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie w garażu- ale dzięki :good:[br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 14:30_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110-km-tempomat-godny-uwagi-i1489028119.html w pierwszej chwili myślałem że Dudi wsadził stary silnik spowrotem i resztę starych klamtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi - pamiętasz swoją przygodę z szybami pod DG? Jest coś nowego: zmieniły się przepisy od tego roku, nie wolno mieć żadnej folii na szybach przednich bocznych, bez względu na stopień przepuszczalności światła. Panowie z vectry przed chwilą mi to uświadomili :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi - pamiętasz swoją przygodę z szybami pod DG? Jest coś nowego: zmieniły się przepisy od tego roku, nie wolno mieć żadnej folii na szybach przednich bocznych, bez względu na stopień przepuszczalności światła. Panowie z vectry przed chwilą mi to uświadomili :gwizdanie:

I tak bede przyciemnial wszyskie w Quattro :polew: moga mnie bodnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa leony maja szybki przyciemniane przednie i prawie tego nie widać że jest folią a elegancko wygląda to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin - okazało się, że u mnie też folia jest, tylko jakaś jaśniejsza. Łukasz - od nowego roku nie ma znaczenia, że jasna folia, ciemna, czy całkowicie przezroczysta. Podobno nie może być żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się czepiali o szybki ciemne ,wiec przednie piecowo trzeba robić a reszta folia tylko koszta będą dużo większe :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się czepiali o szybki ciemne ,wiec przednie piecowo trzeba robić a reszta folia tylko koszta będą dużo większe :thumbdown:

Przy piecu i tak musisz zachować co najmniej 70-procentową przepuszczalność światła. I szczerze mówiąc nie chce mi się z baranami użerać i tłumaczyć im, że normy są zachowane, a do tego tracić na nich czas. Nie wiecie, gdzie można w okolicy ściągnąć tę folię z przodu? Sam się za to nie biorę - za dużo zabawy z czyszczeniem kleju i ewentualnym wyciąganiem szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się czepiali o szybki ciemne ,wiec przednie piecowo trzeba robić a reszta folia tylko koszta będą dużo większe :thumbdown:

Przy piecu i tak musisz zachować co najmniej 70-procentową przepuszczalność światła. I szczerze mówiąc nie chce mi się z baranami użerać i tłumaczyć im, że normy są zachowane, a do tego tracić na nich czas. Nie wiecie, gdzie można w okolicy ściągnąć tę folię z przodu? Sam się za to nie biorę - za dużo zabawy z czyszczeniem kleju i ewentualnym wyciąganiem szyb.

No co ty jaki klej ,nie ma problemu bierzesz ostry noz i ogien :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowodu nie straciłeś to nie ruszaj tego ,jak kiedyś coś będzie się czepiał to zerwiesz bo to szybo się robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...