Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzis o 19 ? Ale gdzie ?? Jakiś śledzik będzie ...... Ja póki co daje sobie szanse na przybycie 50/50

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to o 19 pod dagrasso tam gdzie ostatnio , moze jest jakas pizza ze sledziem :polew: albo chociaz z tunczykiem

Opublikowano

No to o 19.00 w Da Grasso. Na wszelki wypadek wpadnę bez auta :cool1:

Opublikowano

Fajnie bylo :kox: dzieki Jacus za przejazdzke .Quattro w zimie to jest mega zabawa :drool: .

Mam male pytanko wczoraj jak wracalem zauwzylem na wskaniku ze turbinka cos mi nie doladowuje i faktycznie cos mi poslabl .Terza bylo slisko wiec jezdzilem wolniej i tego nie zauwazylem ale wczoraj jak wracalem chcialem wyprzedzic sznur samochodow i troszke sie zdziwilem . :gwizdanie: Ma moze ktorys VAGa i troszke czasu :cool1:

Opublikowano

Wpadaj Dudi75 podłączymy vaginę i zobaczymy co slychać

Opublikowano

Wpadaj Dudi75 podłączymy vaginę i zobaczymy co slychać

A gdzie ja cie moge spotkac moze pusc mi smsa na moj nr. 600441588 to ja do ciebie zadzwonie :good: i dzieki :hi:

Opublikowano

Wpadaj Dudi75 podłączymy vaginę i zobaczymy co slychać

A gdzie ja cie moge spotkac moze pusc mi smsa na moj nr. 600441588 to ja do ciebie zadzwonie :good: i dzieki :hi:

Od 15 jestem dostępny mój tel. to 602 194 289 ;)

Opublikowano

Fajnie bylo :kox: dzieki Jacus za przejazdzke .Quattro w zimie to jest mega zabawa :drool: .

Mam male pytanko wczoraj jak wracalem zauwzylem na wskaniku ze turbinka cos mi nie doladowuje i faktycznie cos mi poslabl .Terza bylo slisko wiec jezdzilem wolniej i tego nie zauwazylem ale wczoraj jak wracalem chcialem wyprzedzic sznur samochodow i troszke sie zdziwilem . :gwizdanie: Ma moze ktorys VAGa i troszke czasu :cool1:

Fajny to był odjazd z parkingu targowicowego po auta .... 3-bieg , ogień i auto bokiem , 80 km/h a chłopaki rączki urywali i pasami sie chcieli podusić. :good::kox: :kox: :kox:

A tak poważnie to faktycznie fajnie było , ale samemu ( auto lżejsze ) fajniej się zamiata , a Q to naprawde mega frajda , ale tylko dla kierowcy i kwardych pasażerów .... bo dla tych jadących z przeciwka lub przed / za tobą to już sprawdzian jak mają mocne nerwy !.

Ja też się piszę na Vagowanie . Jak bedziecie już sie mieli spotkać to mm.max daj cynka.

Opublikowano

I wlasnie dla tego nastepnym razem bede jezdzil sam bokami a wy postoicie obok .Jacek sparawdzimy twoje nerwy ile jestes w stanie wytrzymac ze strachu o twoja niunie :polew: Oczywiscie zartuje :gwizdanie:

Opublikowano

I wlasnie dla tego nastepnym razem bede jezdzil sam bokami a wy postoicie obok .Jacek sparawdzimy twoje nerwy ile jestes w stanie wytrzymac ze strachu o twoja niunie :polew: Oczywiscie zartuje :gwizdanie:

Nie ma problemu - mogłeś wczoraj już posmigać... bo dzisiaj to już śniegu mało na dorgach i laczy szkoda na upalanie po asfalcie.

Opublikowano

Latanie bokami a zwłaszcza z Q to jest frajda a Jacek dałeś popis wczoraj dobrej jazdy :quattro:, moje autko też już w 100% sprawne bezpiecznik się zjarał i tu był problem cały

Opublikowano

No widzę,że się dzaiło koledzy,szkoda,że musiałem sie zawinąć :confused4:

Opublikowano

Fajny miting nam wyszedł, włącznie z łamaniem się pizzą :wink4: Jacek - nieśmiało przypominam się z egr'em do Twojego Monster Garage. Ale to już pewnie po nowym roku :wink4:

Opublikowano

Jacuś lataleś q prawie tak dobrze jak ja czoldzkiem :):wink4:

Opublikowano

Dzieki Michalku za pomoc wczoraj .Pozdrawiam

Opublikowano

a dzisiaj jest swieto trzepania dywanow :polew: shit

Opublikowano

Maciek,a mowiłeś,że juz wytrzepaleś. :mysli:[br]Dopisany: 24 Grudzień 2009, 00:13_________________________________________________Wesołych Świąt wrzystkim!!!!!!!!!!

Opublikowano

Wesolych Swiat !!!!!!! I udanych spotow w nadchodzacym Nowym Roku !!!! :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.