Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przyjadę oplem i jeden nie będzie na 100% :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

najważniejsze żeby się kręciło :wink4: :wink4: :wink4:

tak czy tak Panie Tomku graty już mam-do odbioru jutro ok 22 albo w poniedziałek 14-15

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ważne czy po wypadkowy czy nie, jak będzie dobrze zrobiony to będzie jeździł aż milo ,ważne żeby właściciel był zadowolony ze swojego auta bo on nim będzie się poruszał na co dzień a nie tzw osoby trzecie

Opublikowano

No głupie nie są prezesie ale policz wszystko dokładnie

Opublikowano
  • Autor

ta pierwsza jest :kox: ale jest zarezerwowana[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 23:01_________________________________________________Łukasz dzięki za udostępnienie fury-fajne autko fajnie się jedzie :)

Opublikowano

Drobiazg :)nie ma za co dziękować

Opublikowano

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Opublikowano

straszna tu cisza więc pokaże co znalazłem-te dwa ipół tanie ale to cholerne 2,5L

Zacne autka, zwłaszcza te 180 KM :naughty:

Opublikowano

witam wszystkich :) swiezak jestem na forum i z racji tego ze mieszkam niedaleko ostrowca mam pytanko kiedy bedzie jakis spot? :)

Opublikowano

Kolego spot prawdopodobnie w poniedziałek

Opublikowano

Marcinku to ty szukasz takiego furaka myslalem ze celujesz wB5 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co się trafi-jest to B6 w Radomiu całkiem całkiem fura-będę jakąś wycieczkę klubową organizowałw piątek na oględziny z vagiem i miernikeim lakieru i całą wiedzą techniczną z klubu

ps widziałem jak brudasem jechałeś w str Ostro w sobotę rano :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 17:16_________________________________________________

Opublikowano

Pozdrowienia dla Dudiego gdy sie mijaliśmy dzisiejszego poranka ;)

Dzis rozumiem spot bez zmian godz. 19.00

Z racji iż kolega kirmoz jest widać świeży w temacie spotów to jeszcze zrobimy update miejscówki: DaGrasso ul. Wardyńskiego (tj. nieczynne rondo)

Opublikowano
  • Autor

mm.max za próbę duntu :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

a reszta za to że prezes musiał na piechote z pracy wracać jak Wy się potowaliście :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

przepraszam ze mi sie nie udalo zjawic ale zeszlo mi w robocie do 19 i nie zdazyl bym. Mam prosbe czy moglbym sie z kims umowic na tygodniu kto ma przeciagniete kable do wzmacniacza i posiada wyjmaki do org radia?

Opublikowano
  • Autor

taka tu cisza-widzę że wam głupio że musiałem z duta zapier...po ciemku-wypatrywałwem Krzysia czy ze spotu nie wraca ale jak na złość ni chu chu :)

Kolego Krimos wpadaj za tydzień-zobaczysz moją ASTRE-prawdziwy RARYTAS na naszych spotach-jakbyś widział chmare Seatów to znaczy że dobrze trafiłeś :)

Opublikowano

Chmara seatów będzie się powiększała na naszych spotach ;P

Opublikowano
  • Autor

wiesz coś o czym ja nie wiem?? :kox:

Opublikowano

Ja dzis foty pod ogłoszenia robiłem

A zgadnij co jest na czołowym miejscu na liście następców B7-ki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.