Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

byłem w słomczynie zovbaczyć co jest bo sie weekendowałem w Wwie ale nic nie było

1.8tq muł?? no coTy? chcę takie kupić :confused4: :confused4:

ale z drugiej str jak u Ciebie 200 kunia lata to wszystko jest mułem :tongue4:

Marcinku chodzilem za a4 ale kupilem 406 . Probowalem wczoraj 1.8t Q z gazem jezu jaki mul :sick3: A ty cos kupiles

[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:27_________________________________________________będziemy mieli Cupre w na Spotach??

sprzedał, sprzedał a taki ładny był ....

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:thumbdown: lipa panowie...zeby leonclub musial podnosic liczebnosc :rolleyes: na spocie :chytry:

panowie i panie autko jest ladne.... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13472204

uderzenie lux :rolleyes:

się pracuje :(

a poza tych leonów jak mrówków u nas [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 21:44_________________________________________________Łukasz ile mniej więcej byłoby za remont tegogolfa?[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:59_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-130km-quattro-C14212915.html ja coś takiego znalazłem i pare 2.5

http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-quattro-navi-C14197222.html a to faworytka :gwizdanie:

Opublikowano

Prezes a ty czego na spoty nie przyjeżdzasz eeeeeeeeee?

Opublikowano
  • Autor

albo w pracy albo na kielce lece żeby ich tam pilnować jak mi robotę robi-teraz będę :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Prezes a ty czego na spoty nie przyjeżdzasz eeeeeeeeee?

Opublikowano

TAk panowie Sprzedałem moje oczko w głowie i kupiłem Leona 2008 1.9tdi.Na razie nie bedzie to rakieta ale jakoś przeżyję :wink4:

Opublikowano
  • Autor

TAk panowie Sprzedałem moje oczko w głowie i kupiłem Leona 2008 1.9tdi.Na razie nie bedzie to rakieta ale jakoś przeżyję :wink4:

dawaj foty nie jakieś zwierzenia :) :)

2008 za nowy jak dla mnie :0 ja poniżej 10lat już nie patrze :)

Opublikowano

musi się samochód zrobic bo narazie ma goły przód

Opublikowano

czarny?

a ze masz 1.9 to dobrze :) wiecej to tylko klopoty ;)

Opublikowano
  • Autor

Bolek aleś sobie furę kupił :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jest duże prawdopodobieńswto u nas co drugie auto kiedyś tak wyglądało(oczywiście zanim przejechało granicę)

teraz nie ma już tylko przodu a czego jeszcze jej brakowało kto to wie :) kierownica nie po terj stronie itp

Opublikowano

Ale nabijacie sie z Bolka, a on zrobi jeszcze LeonaLuxMalina i będzie wam głupio... tylko bolek dlaczego 1.9 - skoro za chwile będziesz miał presję na moc i agresywny wygląd

Opublikowano

No Michale poszedłem trochę za twoja namową,ze samochodzik jest lux.Poza tym mnie też się podobał i ten zapach nowizny w środku jest nie do opisania.Z 1.9 program i 150km pęknie. :kox:

Opublikowano
  • Autor

ale powypadkowy jest :confused4:

Opublikowano
  • Autor

to jest tak zwany dreszczykadrenaliny :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

TEn samochód raczej nie można powiedzie że jest po wypadkowy,tylko raczej po stłuczce.Ale wolę taki niż taki który ma 300tyś najechane

Opublikowano

Dajcie Bolkowi spokój bo okaże sie ze na spotach każy wózek jest wypadkowy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.