Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wiem ale nie mam pomysłu na nowe :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiem ale nie mam pomysłu na nowe :gwizdanie:

Wypucuj furę i się zrobi moze byc jutro np

Opublikowano
  • Autor

od jutra w kielcach siedze :tongue4:

zaraz jadę gumy zmienić i może jakąś fotke walnę :confused4:

ale pożądną sesyjkę trzeba zrobić [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 11:15_________________________________________________trzebaby jedną wielką klubową sesyjkę zrobić :kox: :kox:

Opublikowano

Marcin pomyśl nad jakąś miejscówką to zrobi sie sesję najlepiej taka indystrialną np. na hucie albo co

W ostateczności zawsze mozemy u Łukasza w sadzie foty zrobic - one szczęście przynoszą

Opublikowano
  • Autor

myślę myślę-jakiś podjazd możę co by autko stalo przodem w dół albo nad wodą gdzieś albo w tle skałek-moja Kobitka wymyśliła na tle jakiegoś nowoczesnego budynku to może coś w Kielcach strzele na weenekdzie :)[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 15:14_________________________________________________Przyznać się -- kto ma konto na rapidshare?????

Opublikowano

Marcinku dawaj foty najladniejszej a4 B6 1.8 tQ na forum bo zem bardzo ciekaw :kox: no i zobaczymy jak sie to twoje Q w zimie sprawuje :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Przyjdzie na to czas :> :> :> :> :>

Opublikowano

własnie mialy byc zdjecia i nic :)[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:39_________________________________________________kurde mam czuknik od dpf-a zepsuty na razie z tym jezdze ale nie wiem jak dlugo da rade :)

Opublikowano
  • Autor

ja mam rozrząd 20tyś przejechany i jakiś wałek do wymiany i jeżdzę-zdjęcia będą tylko muszę się ogarnąć :polew:

Opublikowano

moze by go tak wywalic znaczy dpf-a

Opublikowano
  • Autor

moze by go tak wywalic znaczy dpf-a

Maciek przyjedż jutro jak możesz któryś z Mędrców Ci podpowie-co to jest pdf? :mysli:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:55_________________________________________________a tutaj coś dla Większej części naszych spotów :tongue4:

http://allegro.pl/item1191015123_felga_17_leon_ibiza_cupra_vr_oryginal_5x100_6l1.html

Opublikowano

jutro to jeszcze poza domem jestem jak wroce to cos uradzimy

Opublikowano
  • Autor

dalej dymi przodem?

Opublikowano

kurde mam czuknik od dpf-a zepsuty na razie z tym jezdze ale nie wiem jak dlugo da rade

Ja ci odpowiem jak długo bedziesz jeździł....

Dopóki filtr dpf nie za***ie sie na amen i sterownik silnika nie bedzie mógł go zregenerować... koszty panie koszty

Opublikowano

no mnie już nie

Jedna sztuka - może komuś na zapas się przyda? :kox:

[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:37_________________________________________________Pozdrowienia dla wszystkich z Chorwacji.Leon w trasie się sprawdził,nawet spi się w nim dosyć wygodnie :>
Opublikowano

A coś innego też się dobrze robi oprócz spania??????????? :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A coś innego też się dobrze robi oprócz spania??????????? :tongue4: :tongue4:

ciekawe :gwizdanie: :mysli:
Opublikowano

coś jeszcze tak :naughty: np jeżdzi :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 10:21_________________________________________________przydała by się taka myjnia w Ostrowcu http://www.kciuk.pl/Nagie-Rosjanki-umyja-twoj-samochod-a22387

Opublikowano

Jak tylko jeździ to żadna rewelacja a Tobie to już na pewno dała by żona na taką myjnie jechać :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.