Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kwiesta czasu i będzie aromat podtlenku LPG :)

Fura prezesa śmierdzi bezołowiem feeeeeeeeeeeeeeee

Oficjalna prezentacja fury poniedziałek po 22

[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 14:17_________________________________________________po

po 22 godzinie czy po 22.08 ? :>

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kwiesta czasu i będzie aromat podtlenku LPG :)

Fura prezesa śmierdzi bezołowiem feeeeeeeeeeeeeeee

Oficjalna prezentacja fury poniedziałek po 22

ale za to pewnie jest Q :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:)
Opublikowano

jakies zdjecia prosze bo mnie nie bedzie :confused4:

Opublikowano
  • Autor

na spokojnie się sesyjkę zrobi-teraz nie mam kiedy czasu-co chwilę inny temat.

Opublikowano

co sie z tym forum dzieje od wczoraj nie dziala :wallbash:

Opublikowano

no to w poniedziałek również prezentacja mojego cacka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja po ciemku pokażę :polew:

Opublikowano

a w ogóle to o której w poniedziałek? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

zaczynamy 21:30 ale ja się trochę spóżnie :tongue4: :tongue4:

aqlbo mi sie zdaje albo teraz fura pali mi tyle samo co TDI :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nawet 3:)[br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 18:13_________________________________________________cały dzień po Kielcach średnie z komputera 10-rzecywiste 12 no to może ze 2L niż TDi wiecej :cool1: :cool1:

Opublikowano

no to widzę że się zapowiada ciekawy spot - same prezentacje.

to i ja też sie zjawię.

Tylko o której ? 19 ? czy 21.30 ? bo jesli ta druga pora to chyba już pizzy nie zjemy bo nas wygonią z lokalu.

Opublikowano

Myśle ze po 19 mozna wpaść posiedzieć pogadać, zjeść pizze i poczekać na prezesa

Opublikowano
  • Autor

Panowie może ktoś wziąść vaga?

Opublikowano

Panowie może ktoś wziąść vaga?

Sie zobaczy... a ile płacisz

Opublikowano
  • Autor

przejadę Cię tylko raz :)[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 14:37_________________________________________________no i jakiś mały sok [br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 15:03_________________________________________________Michał za vaga masz DUŻĄ COLE-dzięki wielkie :good: :good: trochę miałem stracha ale tylko ta navi mnie zaskoczyła-reszta :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Jacek Bolek jak na te wasze leony spojrzałem zawiało świeżością- ale zadnym się nie przejechałem :confused4: :confused4:

Jacek jak zrobię rozrząd i ten napinacz zapisuje się do Ciebie na kurs jazdy bokiem , żeby nie było że jest Q :quattro: :quattro: :quattro: a się marnuje. a w zimę bedziemy moim jeżdzić(I HOPE)

Nowacek :PB98: :PB98: :PB98: :PB98: daje radę ale moja w porównaniu do Twojej BENZYNY to jest benzynka :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 23:21_________________________________________________17tki juz leżą w bagażniku :) ładniutka ta czarwona Panie Jacku-oczojebne Autko (cały czas mi ten gwint po głowie chodzi-Dzięki :( )

Łukasz mówisz żeby zdjąć tą osłonę silnika?

Opublikowano

Panowie Wszystkie nowe fury bardzo zacne :tongue4:

czekam aż mnie prezes przewiezie :cool1: :gwizdanie:

:rolleyes:

było tak pieknie 3:3 a tu prezes w doliczonym czasie gry....musiał na 4 ehhhh :evil::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

czekam aż mnie prezes przewiezie :cool1: :gwizdanie:

mówisz i masz :naughty: tylko moje takiego ładnego dzwięku nie wydaje :(

Opublikowano

Panie Prezesie zdjęcia w podpisie są nie aktualne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.