Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

napinacz przyjechał :)

na silowni to pelno takich "napinaczy" :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Maciek jak niby miałbym Cię pod maską za silnikiem upchać?? :polew: :polew:

napinacz przyjechał :)

na silowni to pelno takich "napinaczy" :decayed:

Opublikowano

Jakoś by dał rade wspólnymi siłami Maćka upchnąć pod maska :polew: może nawe więcej mocy miałbyś prezesie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Krawcu=drugie TURBO :good:[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 10:32_________________________________________________Pikuś powodzenie dzisiaj[br]Dopisany: 04 Wrzesień 2010, 11:16_________________________________________________http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/ten-motor-wbija-galki-oczne-w,1521303 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

będzie B6 1,8 T/Krawcu/Quattro unikat na polske i resztę :good:

Opublikowano

będzie B6 1,8 T/Krawcu/Quattro unikat na polske i resztę :good:

Są rzeczy na niebie i ziemi, o których się specjalistom z Ingolstadt nie śniło :polew:

Opublikowano

Panowie w sobotę byłem po moc w MrMotors.Wyszło 145 kunia i 330 Nm :naughty:

Opublikowano

Spotuje sie ktoś w poniedziałek bo część chyba się jeszcze urlopuje

Opublikowano

Spotuje sie ktoś w poniedziałek bo część chyba się jeszcze urlopuje

Ja będę, ale chyba kilku chłopaków wyjechało na wakacje :decayed:

Opublikowano

A prezes jutro pracuje czy poza ostrowcem przebywa

Opublikowano

Pamiętacie, kiedyś mówiliśmy o czerwonych felgach, które ktoś miał przy czarnej A4. Widziałem je ostatnio:

dsc01033u.jpg

I zbliżenie:

dsc01034p.jpg

Opublikowano
  • Autor

Panna tym autem jeżdzi.

jutro będę wracał z kielc :>[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 23:01_________________________________________________do znawców- 1,9Tdi 90ps do 3tyś obrotów idzie póżniejjakby brakowało paliwa i jest muł-koniec tubro?? :wallbash: :wallbash: 140km/h i dalej ni chu chu

Opublikowano

Jak ma turbinę o zmiennej geometrii to się zacieła ... a jak ma turbinę bez zmiennej geometrii to trzeba sprawdzić instalację związaną z ciśnieniem doładowania. To tak diagnoza na odległośc ale w rzeczywistości to vag prawdę ci powie.

Co ze spotem ?? Będzie ktoś ?? Żebym nie szedł z buta na marne

Opublikowano

A ja do 20 to bede sam jak cycek stał ?

Bolek, Cajun, Krzysiu co z wami "będzieta" ?

Opublikowano
  • Autor

ja będę po 22:)[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 13:22_________________________________________________a czy w obu przypadkach da się uratować turbo??

jakaś regeneracja??(może dam Dudiemu :polew: :polew:)[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 13:24_________________________________________________jakimś nie dużym kosztem?

Opublikowano

A ja do 20 to bede sam jak cycek stał ?

Bolek, Cajun, Krzysiu co z wami "będzieta" ?

ja będę koło 19.30

moge po Ciebie zajechać,jak by co to call me

Opublikowano

Ja będę

edit:

No i byłem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś małą navi na jeden dzień udostępnić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.