Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jestem tak koło 19.47

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

po tym spocie mam 25pln-6litrów :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
:polew: dawaj go na gaz to będzie na 12 litrów
Opublikowano

Prezes... no pochwaliłbyś się ze podobno nawigować możesz

Opublikowano
  • Autor

ba-wczoraj z kielc na avi jechałem i nawet trafiłem-Michał a jedziesz do Małżonki dzisja??

Opublikowano

Moja małżonka została zaciągnięta do ostrowieckiego świata wiec jak się nie rozchorujemy bardziej (uwaga na Nowacka i Jacka oni roznoszą "madziarską zarazę") to wpadniemy na spota w pon.

Opublikowano
  • Autor

no ja też mam katar-już wiem skąd-z mały opóżnienjiem

Moja małżonka została zaciągnięta do ostrowieckiego świata wiec jak się nie rozchorujemy bardziej (uwaga na Nowacka i Jacka oni roznoszą "madziarską zarazę") to wpadniemy na spota w pon.

to jak Masłżónka jest to nie będę Ci dzisiaj głowy zawracał-ale chciałbym sprawdzić doładowanie i ogólnie inspekcję zrobić-trzeba będzie Jaska pomęczyć jak na Kielce nie polecę :gwizdanie:

Opublikowano

My z jackiem mamy wesele w sobote wiec bedziemy weekendowo nie dostępni

Opublikowano

2cdcokl.jpg

03.10.2010 Bałtów, niedziela godzina 12

W dniu 03.10.2010 w niedzielę o godzinie 12, na nowym parkingu JuraParku w Bałtowie odbędą się pierwsze urodziny VAG OSTROWIEC. Zapraszamy wszystkich posiadaczy aut grupy VAG do udziału w imprezie.

Spotykamy się o godzinie 11 na stacji Orlen przy ulicy Bałtowskiej, by o godzinie 11:30 wyruszyć kolumną w stronę Bałtowa (Prosimy o względne ustawianie się wzdłuż ulicy Zbożowej, tak by nie blokować ruchu na stacji benzynowej)

Poniżej mapka dojazdowa do stacji Orlen:

1ab4dcfaf1d9ec6b.th.jpg

Szczegóły dotyczące imprezy:

- koszt parkingu wynosi 5 zł od auta

- wjazd tylko dla aut grupy VAG (VW, Audi, Seat, Skoda [no chyba że trafią się jeszcze inne VAG-i np. Porsche :P )

- grill i jedzenie we własnym zakresie, jest też kilka punktów gastronomicznych na terenie JuraParku

- tym razem brak konkurencji - zamiast rywalizacji, integracja i dobra zabawa, czyli chillout'ujemy się na całego :)

- prezenty mile widziane :D

Co w ofercie JuraParku na terenie którego odbędzie się event:

- Zwiedzanie Parku Dinozaurów

- Muzeum

- Zwierzyniec

- Kino 5D

- Park Rozrywki

- Rollercoaster

- Ośrodek Jazdy Konnej

- i wiele wiele innych

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!!

Poniżej mapka JuraParku z zaznaczonym miejscem naszej imprezy:

288pclj.jpg

Opublikowano

No chorobę tylko :drinks: & :sexinbed::) :)

Opublikowano
  • Autor

i który próbował sposobu Łukasza??

jak zdrowie przed spotem? ja dzisiaj w pracy siedzę :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 14:37_________________________________________________wytrwa ktoś do 22?? może ktoś z Vagiem???

Opublikowano
  • Autor

wszyscy :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: doszły mnie słuchy że nikt się nie pojawił na SPOCIE?!

Michał ma żonę w domu więc jest w 50% usprawiedliwiony ale reszta :rant: :rant:

Opublikowano

ja byłem,ale nikogo nie było :shocked:

Opublikowano
  • Autor

wymówki :bicz3:

ja byłem,ale nikogo nie było :shocked:

:bicz3:
Opublikowano

Ja dostałem info od "swoich" ludzi :kox: ,że nikogo nie ma to już dalej nie jechałem :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Jacek :bicz3:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:18_________________________________________________wszyscy dzisiaj macie po ruzdze :polew: :polew: :polew: czuje się jak Pani FRAU

Opublikowano

Brak mobilizacji dziś był , każdy się wybierał ale nie dojechał ...

Opublikowano

Brak mobilizacji dziś był , każdy się wybierał ale nie dojechał ...

pewnie z uwagi na zmiane pory roku (z lata na jesień) :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.