Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja się wybieram :cool1:

Silver - sałatkę z koguta można zalatwić :good:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też dziś raczej odpadam :disgust:

Opublikowano
  • Autor

a ja nie zdążyłem :decayed: :decayed: :decayed:

Dudik jak tam fura???

Opublikowano

Wybiera się dziś ktoś ?

Bo ja na razie nie jestem sprecyzowany ale wydaje się iż mogę nie dotrzeć

przyznaj się czemu nie dotarłes :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wybiera się dziś ktoś ?

Bo ja na razie nie jestem sprecyzowany ale wydaje się iż mogę nie dotrzeć

przyznaj się czemu nie dotarłes :naughty:

gadaj szybko coś kombinował

Opublikowano

Wybiera się dziś ktoś ?

Bo ja na razie nie jestem sprecyzowany ale wydaje się iż mogę nie dotrzeć

przyznaj się czemu nie dotarłes :naughty:

To samo robiłem co ty wiec co sie pytasz

Opublikowano
  • Autor

Żyje tu kto??

max powiedz co robiłeś w poniedziałek bo Łukasz chce się pochwalić ale się wstydzi :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:44_________________________________________________Tomek na wódeczkę zawsze-ale jerdziemy Twoim :wink4:

A co chcesz nas zaprosić na wódkę i chcesz nam transport zorganizować???

[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:45_________________________________________________Krawcu jak tam handelek??
Opublikowano

narazie lipa jade do lublina zobaczymy moze cos sie ruszy juz mnie to meczy powoli

Opublikowano
  • Autor

narazie lipa jade do lublina zobaczymy moze cos sie ruszy juz mnie to meczy powoli

powoli Maćku. W końcu się sprzeda :good:

Opublikowano

Ja pół roku auto sprzedawałem :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:39_________________________________________________Maćku jak sprzedasz to kupuj takie coś http://moto.onet.pl/190609,7619099,2,zdjecie.html?node=27 :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja pół roku auto sprzedawałem :gwizdanie: :gwizdanie:

tak jak ja-ale mój był szrot :sick3:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 10:51_________________________________________________http://moto.onet.pl/190609,7619116,2,zdjecie.html?node=27 tylko jaby się tutaj coś zepsuło trzebaby na remont mieszkanie sprzedać :polew:
Opublikowano

Panowie i Panie ( zainteresowani :> ) - w koncu dostałem przesyłkę z dywanikami.

Koszt przesyłki doliczyłem do wszystkich dywanów :hi:

Kwota do zapłaty to 80 zł / kpl , stoppery gratis.

Dywany można odbierać osobiście ( dzwonić wczesniej ) lub rozdam je na poniedziałkowym spocie.

Novacek - pochwal sie kurde no .

Opublikowano

Dobra rada nie kupuj auta z motorem 1.6 bo później nie do zbycia chyba że na złom .

Opublikowano

a ja nie zdążyłem :decayed: :decayed: :decayed:

Dudik jak tam fura???

Fura juz lata :naughty: a co wy w poniedzialek nawaliliscie tylko bolek przyjechal :wallbash: to ja po pol rocznej przerwie na spota przyjechalem a tu lipa :thumbdown: teraz znowu pare miesiecy mnie nie bedzie :confused4:

Opublikowano

Fura juz lata :naughty: a co wy w poniedzialek nawaliliscie tylko bolek przyjechal :wallbash: to ja po pol rocznej przerwie na spota przyjechalem a tu lipa :thumbdown: teraz znowu pare miesiecy mnie nie bedzie :confused4:

Trzeba się było wcześniej zapowiadać, że będziesz :confused4:

Panowie mechanicy, pytanko: mniej więcej co ile należy wymienić olej w skrzyni biegów? Niedługo czas na sezonowy przegląd i wymianę płynów :wink4:

Opublikowano

moim zdaniem już wymień,na zime lepiej świeży olej,mniej bedzie gęstniał na mrozie i skrzynia lżej będzie chodziła.

Opublikowano

Wybiera się dziś ktoś na spota?????????

Opublikowano
  • Autor

ja po 22 mogę podjechać jak ktoś by jeszcze był :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.