Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba kupić ten środek co w deszcz bez wycieraczek się jeździ :)

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No proszę, tak to mówi że koparką śmiga a tu inny biznes kręci :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

kasa na mody skądś musi być i znalazł źródełko :polew:

Opublikowano

Wiecie jaka kase sie robi na kaloszach :naughty::polew:

Jak by ktos potrzebowal ON to dajcie znac bo ja siedze w branzy paliwowej :naughty:

Opublikowano

Trzeba kupić ten środek co w deszcz bez wycieraczek się jeździ :)

Środek mam , testuję go dzisiaj ( bo do tej pory tylko na karoserii go woziłem ) i jedna mała uwaga - nie nadaje sie do miasta, ale za to na obdownicy się już sprawdza. Żeby działał trzeba minium 60km/h jechać i musi padać a nie siąpić.

Jak by ktos potrzebowal ON to dajcie znac bo ja siedze w branzy paliwowej

- no już zapomniał o koledze co mu mówił że ma opakowania nawet na wiekszą ilośc i jest chętny brać każde ilości. Ja potrzebuję :>
Opublikowano
  • Autor

Chłopaki mógłby mi ktoś vag podpiąć we wtorek przed 14? :embarrassed:

może na spot podjadę ale to tak 50/50 :confused4:

Opublikowano

jak tam dzisiejszy spot ??? :gwizdanie:

Opublikowano

Ja się stawie jak wrócę od lekarza, jak coś to jestem pod tel

Opublikowano

ja będe koło 19.30

Opublikowano

Frekwencja wysoka dziś , ja nawet dwa razy byłem :kox:

Prezesie nagana będzie miałeś być!!Tylko jedna opcja zostaje :bicz3: :bicz3:

Opublikowano
  • Autor

poddam się karze :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Krzysiu widziany dzisiaj w Opatowie jak w str Kielc wyjeżdzał- Ciekawe czy Cię pamiętają w Opatowie :>

Opublikowano

poddam się karze :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 15 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________Krzysiu widziany dzisiaj w Opatowie jak w str Kielc wyjeżdzał- Ciekawe czy Cię pamiętają w Opatowie :>

faktycznie byłem tego dnia w tamtym rejonie w godzinach dopołudniowych. Już trzeci klubowicz mówi, że mnie widział na trasie, natomiast ja... :embarrassed: Sztuką jest widzieć więcej, niż tylko drogę przed sobą :notworthy: Proszę następnym razem o klakson, abym się rozbudził :>

Przygoda z niebieskimi miała miejsce w tamte wakacje, ale myślę, że Panowie z KPP Opatów mnie pamiętają i to b.dobrze :polew: Ostatnio poznałem dziennikarkę z wybiórczej :naughty: Chciała opisać moją przygodę, nie zgodziłem się

Opublikowano

faktycznie byłem tego dnia w tamtym rejonie w godzinach dopołudniowych. Już trzeci klubowicz mówi, że mnie widział na trasie, natomiast ja... :embarrassed: Sztuką jest widzieć więcej, niż tylko drogę przed sobą :notworthy: Proszę następnym razem o klakson, abym się rozbudził :>

Przygoda z niebieskimi miała miejsce w tamte wakacje, ale myślę, że Panowie z KPP Opatów mnie pamiętają i to b.dobrze :polew: Ostatnio poznałem dziennikarkę z wybiórczej :naughty: Chciała opisać moją przygodę, nie zgodziłem się

Było ich obsmarować a co oni życia nie umilają kierowcą

Opublikowano
  • Autor

PANOWIE teraz prawie codziennie jeżdzę Kielce-OSTROWIEC więc jak ktoś by chciał coś z ASO itp walcie

Opublikowano

Prezes Ty się określ kiedy na spocie się pojawisz bo kare za nieobecności trzeba wykonać :evil:

Opublikowano
  • Autor

bedę w poniedziałek na 99%.

Opublikowano

Prezes to ty zmieniaj na jakiego busa :tongue4: dorobisz przynajmniej :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.