Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i prezesie się dostało opierdziel za nie zmienienie oponek :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Samobiczowanie :bicz::bag:

No i prezesie się dostało opierdziel za nie zmienienie oponek :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

mogę cię zgarnąć Prezesie ale koło 19.30.Tym samym zgłaszam swą obecność na spocie

Opublikowano
  • Autor

pół godziny nadgodzin mówisz-tylko kto mi za to zapłaci :mysli: będę czekał

Opublikowano

prezes ja cie moge zgarnac :kox:

No chłopaki sie sadzą ze Q Q Q a tu oponek nie ma ładnie ładnie

Dzis 2 szt. 4 pędów utkneły w zaspach

Jeden na parkingu na tesco a drugi na polnej bo tez mysleli ze 4 pędy to topią śnieg pod kołami :thumbdown:

My ośkolubni przynajmniej nie utykamy po drodze i do zimy jestesmy przygotowani jak Pan Bóg przykazał

a bo te audi... :gwizdanie:

leony tam daja sobie rade :cool1:

leonidas0.jpg

żółty mały pług :tongue4:

Opublikowano

prezes ja cie moge zgarnac :kox:

No chłopaki sie sadzą ze Q Q Q a tu oponek nie ma ładnie ładnie

Dzis 2 szt. 4 pędów utkneły w zaspach

Jeden na parkingu na tesco a drugi na polnej bo tez mysleli ze 4 pędy to topią śnieg pod kołami :thumbdown:

My ośkolubni przynajmniej nie utykamy po drodze i do zimy jestesmy przygotowani jak Pan Bóg przykazał

a bo te audi... :gwizdanie:

leony tam daja sobie rade :cool1:

leonidas0.jpg

żółty mały pług :tongue4:

Łukasz pojedziesz po prezesa?

Opublikowano

pojade pojade :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

Bolek już transport jest- ostatnim klubowym Q na chodzie podjadę :notworthy: :notworthy: całą drogę będę go kusił :ad: :ad:

Opublikowano

Jeszcze żółte koguty by się przydały na tym spychaczu :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

mówiłem że będę Q to będę Q :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mówiłem że będę Q to będę Q :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To nie Q tylko 4x4 :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

mówiłem że będę Q to będę Q :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

To nie Q tylko 4x4 :gwizdanie:

dla mnie 4x4 to Q :gwizdanie:

Dudi :bicz3: :bicz3:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 18:45_________________________________________________a Ty już odśnieżyłeś wyjazd??

Opublikowano

Dudi to kopare z firmy na zimę bierze i ma odśnieżone :polew: :polew:

a ja nie odsypuje u siebie bo i tak do jutra zasypie :wallbash:

Opublikowano

Prezes przyznaj się,że poleciałeś na żółty sportowy samochód :drool:

Opublikowano

Krawcu - czekamy na wiadomego linka :gwizdanie:

Opublikowano

Jak spot ???? gadać mi tu całą relacje :>

Opublikowano

Przede wszystkim, dla tych, których nie było:

zbieram zapisy na paintballa, na 11 grudnia. Koszt udziału to 50 pln za zestaw startowy - strój, maska, rozpylacz i 200 kulek. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie :hi:

Foto na zachętę:

Paintball%5B2%5D.jpg

Opublikowano

Przede wszystkim, dla tych, których nie było:

zbieram zapisy na paintballa, na 11 grudnia. Koszt udziału to 50 pln za zestaw startowy - strój, maska, rozpylacz i 200 kulek. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie :hi:

Foto na zachętę:

Paintball%5B2%5D.jpg

:embarrassed: :embarrassed: Nie dalem rady wyjechac z podwotka najpierw zakopalem sie zony samochodem a puzniej swoim :wallbash: co najgorsze zsunelo mnie na ogrodzenie i przerysowalem cale drzwi u zony w samochodzie a zona dzisiej rano jak wyjerzdzala rozjeb..a drzwi z drugiej strony .

A co do pindbala to jak bede w domu to chetnie bym sie wybral :kox: a gdzie to jest :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panie Tomku dzięki za propozycję -poleciałem ma te pół godzi-i liczyłem na to rondo :wink4: :wink4: :wink4:

Prezes przyznaj się,że poleciałeś na żółty sportowy samochód :drool:

[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 14:17_________________________________________________

Przede wszystkim, dla tych, których nie było:

zbieram zapisy na paintballa, na 11 grudnia. Koszt udziału to 50 pln za zestaw startowy - strój, maska, rozpylacz i 200 kulek. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do mnie :hi:

Foto na zachętę:

Paintball%5B2%5D.jpg

:embarrassed: :embarrassed: Nie dalem rady wyjechac z podwotka najpierw zakopalem sie zony samochodem a puzniej swoim :wallbash: co najgorsze zsunelo mnie na ogrodzenie i przerysowalem cale drzwi u zony w samochodzie a zona dzisiej rano jak wyjerzdzala rozjeb..a drzwi z drugiej strony .

A co do pindbala to jak bede w domu to chetnie bym sie wybral :kox: a gdzie to jest :wink4:

to początek zimy do du.. Panie :confused4:
Opublikowano
to początek zimy do du.. Panie :confused4:

Przesadzasz - teraz już przynajmniej będzie z górki :decayed:

Ja na razie zaliczyłem tylko zakopanie się na parkingu w zmarzniętych koleinach :>

Dudi - pain(t)ball byśmy urządzili w Rudce Kościelnej, tam organizatorzy mają do dyspozycji budyneczek przystosowany do celów wojenno-malarskich :naughty: Pewnie jechalibyśmy z Ostrowca na kilka samochodów - najlepiej maksymalnie zapełnionych, bo jest koncepcja, żeby potem przy jakimś ognisku zasiąść z kiełbaskami i paliwem rakietowym :drinks:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.