Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ale powaznie nie chca nas juz w DaGrasso , to chyba rzescie troszke narozrabiali :gwizdanie:

my nie ale obsługa tak, tylko jedno pozostaje :bicz: :bicz: :bicz:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 177,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Michał Jacek poczekacie na mnie chwile po spocie?? auto mnie do sxerwisu zaprasza- w sumie jadę tam jutro ale w trochę innym celu :> i jakaś szybka lekcyjka latania bokiem by się odbyła

A reszta będzie mnie z zasp wypychałą :polew: :polew:

wracam dzisiaj do domu jeszcze -jutro pare spr w Kielcowie mam do załatwienia.

Opublikowano

nie zmieniajmy lokalu tylko stolik moze ktos inny bezdzie obsługiwał :)

Opublikowano

to gdzie w końcu dziś?ma ktoś jakieś propozycje.Może damy da grasso druga szansę.

Opublikowano

Dajcie Panowie znać jak będzie znana miejscówka...tylko najlepiej na kom ;) Może uda mi się dodzwonić do nowacka bo póki co nie odbiera :wallbash:

Opublikowano

Napewno zbieramy sie pod Dagrasso a puzniej zobaczymy . Bo teraz to juz zapuzno na zmiane miejscowki , kurcze przecierz zawsze bylo tam tak fajnie ;(

Opublikowano

oki ostatnia szansa dla "naszego" lokalu :gwizdanie:

Opublikowano

Fajnie bylo :good: zawsze wiedzialem ze 4x4 na spocie sie przyda , chociazby zeby kogos z zaspy wyciagnac :embarrassed::polew:

Opublikowano
  • Autor

to co już po??

Opublikowano

no niestety nie wytrwaliśmy do 22

Opublikowano
  • Autor

a da grasso dało radę czy inne miejsce??

Opublikowano

A reszta będzie mnie z zasp wypychałą :polew: :polew:

Jednego właśnie wypychaliśmy, więc mamy już opracowaną technikę :> Na drugi raz musimy jeszcze całą ekipą kominiarki założyć :polew: Błyskawiczna akcja była! :ad:

Marcin - Da Grasso dało radę, ale już wymyśliliśmy miejscówkę na następne spotkanie :cool1:

A nieobecni :bicz:

Opublikowano
  • Autor

A nieobecni :bicz:

ale ja w pracy jestem ;(

Opublikowano

Prezes melduj się za tydzień bo będzie zabawa na całego

Opublikowano
  • Autor

Prezes melduj się za tydzień bo będzie zabawa na całego

postaram się i już się trochę podszkolę w lataniu bokiem[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 08:09_________________________________________________i trzeba czołówkę uaktualnić tylko 5 aut jest :gwizdanie:
Opublikowano

No bo ja czekam na to latanie :quattro: i doczekać się nie mogę

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj po raz pierwszy w tym miesiącu byłem nie spółzniłem się do pacy. :> :>

Krzysiu kręcisz sie koncertowo :good:

Opublikowano

Krzysiu kręcisz sie koncertowo :good:

co to za szyfry jakieś???

Opublikowano

Panowie, byłem dziś w DG. Nasza ulubiona obsługa, czyli panna... tfu, pani Paulina może się nami zająć m.in. w środy. Optuję, by przenieść termin spotów z poniedziałków na środy właśnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Krzyś jest mocarz

Krzysiu kręcisz sie koncertowo :good:

co to za szyfry jakieś???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.