Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w środę może i ja dam radę dotrzeć :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaka cisza tu chyba przez tą nie obecność na spocie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a był spot wczoraj??

Opublikowano

Był w składzie 2 osobowym :gwizdanie:

Opublikowano

Łukaszu dolicz paru policjantów.... :gwizdanie: w sumie nie zaproszonych :evil:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:22_________________________________________________a tak nawiasem mówiąc to co ze środą ??? widze trzeba grupowo :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Opublikowano

Łukaszu dolicz paru policjantów.... :gwizdanie: w sumie nie zaproszonych :evil:[br]Dopisany: 21 Grudzień 2010, 20:22_________________________________________________a tak nawiasem mówiąc to co ze środą ??? widze trzeba grupowo :bicz3: :bicz3: :bicz3:

a no tak zapomniałem o tych panach z niebieskimi kogutami na autach że oni też brali czynny udział w spocie

Opublikowano

A co tam mieliscie jakes problemy z miskami :kox:

Jak cos bedzie dzisiaj to postaram sie zawitac , tak ze na mnie mozecie liczyc ale musi byc wiecej ludzi zeby w razie czego mozna mnie bylo wypchnac z zaspy :polew:

Opublikowano

Z miskami było trochę zabawy ale daliśmy rade :naughty: , to ja hondę wezmę i jakąś mocną line :> :>

Opublikowano
  • Autor

Dudik jakim cudem dwa lusterka na raz urwałeś?? :polew: :polew:

Opublikowano

Nie urwalem ale chce sie na wiosno chromow pozbyc . No wiesz lusterka w kolor samochodu , gril , i felgi wiesz taki czarny madafaka disel .

Opublikowano

czyli co 19 da grasso???

Opublikowano
  • Autor

Nie urwalem ale chce sie na wiosno chromow pozbyc . No wiesz lusterka w kolor samochodu , gril , i felgi wiesz taki czarny madafaka disel .

:good: :good: :good: :good: a felgi w black?

cholera już widze jak będzie fura wyglądała :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

będę na chwilę

Opublikowano

Sroki za wczorajszą nieobecność. Siła wyższa.

Proszę o łagodny wymiar kary. :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Wszytkim Wam Zdrowych i Spokojnych Świąt oraz smacznego Wigilijnego opłatka ( nie mylić z srodową Pizzą ) :kox:

Opublikowano

Serdecznie ZAPRASZAM

>> Kalendarz Klubowy 2011 <<

Opublikowano

wszystkiego dobrego na swieta :good: fajnych prezentów pod choinką i swietego spokoju na nowy rok

Opublikowano

Krzyś jest mocarz

Krzysiu kręcisz sie koncertowo :good:

co to za szyfry jakieś???

temat bardzo zagadkowy jakiś :mysli:

było spotkanie na drodze :> czy jest za co, czy nie ma za co - wiadomo, Prezes swych ludzi chwali :good:

mowiac o krzysiu....

http://demotywatory.pl/2375839/Mistrz-cietej-riposty prawie jak nasz kolega :gwizdanie:

:oklaski: dla tego co to napisał ,a nasz kolega też myślę że by świetną mowę mógł wypowiedzieć na ten temat :>

na którymś spocie mówiłem Wam, żeby w razie czego podawać dane murzyna z Nigerii, który przyjechał do Polski na wymianę studencką z programu erazmus np. Cameleo Chukwuma niech go wzywają, przesłuc**ją i karzą, obecnie jest w Afryce w Nigerii, w Abudźy i hej :tongue4:

na głupotę głupotą odpowiadamy :polew: Tak samo się robi w przypadku przyjścia mandatu za płatne parkowanie w centrum, to nie my to obcokrajowiec :wink4:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego chłopaki !! Do zobaczenia po świętach

Opublikowano

no no najlepszego.... :gwizdanie:

tzn... Wesołych świąt oraz wielu mocnych wrażeń i pozytywnej adrenaliny :hi: :hi: :hi:

(w szukaniu prezentów pod choinką :tongue4: )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.